Zpět na » Premier League » Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United. Klub s ním ukončil spolupráci

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United. Klub s ním ukončil spolupráci

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United. Klub s ním ukončil spolupráci © skysports.com - Manchester United se s Cristianem Ronaldem dohodl na jeho konci v klubu

0

Líbilo se

22.11. - Je to něco, co jsme asi očekávali. Nejspíš jsme ale nečekali, že to přijde takhle náhle a že to zastíní dění na světovém šampionátu. Cristiano Ronaldo si tím, že šel se svými problémy v klubu ven, podepsal ortel. Manchester United nyní vydal prohlášení, že v klubu s okamžitou platností končí. Je tak poprvé v kariéře volným hráčem.

Když přicházel v létě 2021 z Juventusu, byla to velká věc. Premier League udělala z návratu Cristiana Ronalda promo, na které lákala diváky. Byl zkrátka obrovskou atrakcí a Manchesteru United přinesl i přes obrovský plat spoustu peněz a velkou pozornost. V minulém ročníku se dokázal prosadit 18x. Je to nejméně od roku 2007, kdy v Manchesteru udeřil 17x. I tak to byl ale velmi pěkný počin.

Jenže přestup nakonec skončil fiaskem. Erik Ten Hag nepřišel portugalské ikoně na chuť a udělal z něj zřejmě nejluxusnějšího náhradníka na světě. Jenže i když hrál, neměl Ronaldo formu. V Premier League se prosadil pouze jednou a 2 branky přidal v Konferenční lize. Už měl ale dost toho, jak ho Ten Hag nechává sedět a toho, jak se k němu klub chová a pustil si pusu na špacír.

Následkem jeho rozhovoru s Piersem Morganem je tak jeho konec na Old Trafford.

Cristiano Ronaldo opouští Manchester United s okamžitou platností po vzájemné dohodě. Klub mu děkuje za jeho obrovský přínos pro klub během jeho dvou působení na Old Trafford,", vyjádřil se klub.

Znamená to tedy, že Cristiano Ronaldo, za kterého kluby daly během jeho kariéry 247 milionů eur, bude poprvé na trhu s volnými hráči. 37letý Portugalec tak může jednat s jakýmkoliv klubem a ten ho může podepsat zadarmo. Otázkou zůstává, kam nyní povedou jeho kroky. Jak sám řekl, je klidně také možné, že po úspěchu na mistrovství světa v Kataru svou neskutečně bohatou kariéru ukončí na vrcholu.

David Suchý / skysports.com

Nejnovější články