Zpět na » Premier League » Ronaldo vypustil další bombu: Pokud vyhrajeme MS ve fotbale 2022, ukončím kariéru

Ronaldo vypustil další bombu: Pokud vyhrajeme MS ve fotbale 2022, ukončím kariéru

Ronaldo vypustil další bombu: Pokud vyhrajeme MS ve fotbale 2022, ukončím kariéru © telegraph.co.uk - Cristiano Ronaldo

3

Líbilo se

18.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Druhá část rozhovoru Cristiana Ronalda s Piersem Morganem vyšla ven. Portugalská ikona v něm dále mluvila o vztahu s trenérem Ten Hagem, o tom komu přeje titul v Premier League a podobně. Jenže kromě toho vypustil další obrovskou bombu. Pokud Portugalsko MS ve fotbale 2022, Cristiano Ronaldo ukončí kariéru.

Výmluvy, samé výmluvy. Viděl jsem je všude. Nechci ho kritizovat. Může mít jiný názor než já, snaží se vybírat nejlepší hráče pro tým, ale co ty výmluvy? Mají krátké nohy. Nemůžete se vymlouvat pořád. Dobře, nenecháš mě hrát proti Manchesteru City kvůli respektu k mojí kariéře, ale chceš mě dát do hry na 3 minuty proti Tottenhamu? Nedává to smysl." Ronaldo ohledně nenasazení v derby o Manchester.

Glazerovi klub vůbec nezajímá. Nestarají se o něj. Jak víte, Manchester je marketingový klub. Starají se o to, aby měl klub peníze z marketingu, ale sportovní stránka jim je úplně jedno. To je můj názor. Sám jsem s nimi nikdy nemluvil. Všechno řešili přes jiné lidi," Cristiano Ronaldo o majitelích klubu.

„Je to složité teď říct. Je to protože jsem teď naladěný na mistrovství světa. Nejspíše to bude moje poslední a páté. Nevím co bude po turnaji, ale říkám to znovu, fanoušci budou vždycky v mém srdci. Doufám že budou pořád na mojí straně, ať už zůstanu, nebo odejdu," Ronaldo ohledně budoucnosti v Manchesteru United.

Titul v Premier League přeji Arsenalu. Pokud nevyhraje Manchester United, pak to přeji Arsenalu. Když ne my, tak chci ať to je Arsenal. Mají dobrého trenéra a myslím si že mají dobrý tým. Líbí se mi," Ronaldo o titulu v Premier League.

Cristiano Ronaldo

Ano ta nabídka tu skutečně byla, ale říkal jsem že ne. Ale to co říkají média, to je odpad. Myslím to, že mě nikdo nechce, že nemám nabídky. Není to pravda, ale stejně budou říkat, že nikdo nechce Ronalda. Měl jsem pár nabídek, ale nechtěl jsem pryč z klubu. Cítil jsem se komfortně. Říkali mi, že mi nabízejí tohle a tohle a pak slyším, že říkají, že mě odmítli. Jsou to lži," Ronaldo o gigantické nabídce ze Saúdské Arábie a dalších nabídkách.

Chci hrát další 2,3 roky. Chci skončit ve 40. To je dobrý věk. Ale nikdy nevíte co se stane," CR7 o konci kariéry.

Ano, stoprocentně. Ukončím kariéru," řekl Cristiano Ronaldo na otázku, jestli ukončí kariéru, pokud vyhraje MS fotbal 2022.

David Suchý / en.as.com

Nejnovější články