Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Hvězdy skupiny H

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Hvězdy skupiny H

MS ve fotbale 2022: Hvězdy skupiny H © theleader.com.au - Najde v Kataru Ronaldo ztracenou formu?

0

Líbilo se

17.11. - Ačkoliv je fotbal týmovým sportem a jak říkal Ruben Dias, bez týmového ducha jste průměrní i s nejlepšími hráči světa, vždy je tu nějaký hráč, který je X faktorem mužstva. Výjimkou samozřejmě nebudou ani týmy na MS fotbal 2022 v Kataru. Jeden hráč je schopen s sebou strhnout celý tým k lepšímu výkonu, být lídrem nebo svou genialitou rozhodnout zápasy. Kdo bude tím hráčem v týmech ze skupiny G?

Portugalsko: Cristiano Ronaldo - Přes všechno to, co se kolem legendárního portugalského kanonýra děje, není pochyb o tom, že pro Portugalsko je právě on tou klíčovou postavou, na které bude záviset úspěch. Na nedávném Euru získal zlatou kopačku pro nejlepšího střelce a právě v Kataru bude chtít ukázat, že komentáře že už na to nemá jsou blbost. Na kontě už má 117 gólů ve 191 zápasech. Rekordní čísla. Hráč takového formátu si zkrátka respekt zaslouží a vězte nebo ne, že portugalský tým za něj na hřišti nechá všechno a naopak.

Jižní Korea: Heung Min-Son - Všem fanouškům zatrnulo, když se mu polámaly kosti v obličeji během zápasu s Marseille a musel střídat. Hvězda Tottenhamu ale nakonec na turnaj do Kataru pojede a bude se chtít pokusit o zázrak v podobě postupu přes Portugalsko a Uruguay. Ve svých 30 letech už má korejský kapitán za sebou přes 100 reprezentačních startů a je absolutní ikonou a modlou pro všechny tamní fotbalové fanoušky. Jeho přítomnost a nepřítomnost určují úspěch a neúspěch týmu.

Heung Min-Son

MS ve fotbale plné hvězd

Uruguay: Federico Valverde - Cavanimu se Suarézem odzvonilo. Je to smunté ale je to tak. Po dvou uruguayských ikonách nastupuje nová a velmi slibná generace v čele s Federicem Valverdem a Darwinem Núňezem. Valverde se v Realu Madrid dostal do obrovské formy a tu si bude chtít přenést i do reprezentačního prostředí. Doposud odehrál 44 zápasů a dal 4 góly. Tuto sezónu si ale v klubu přivlastnil ofenzivnější roli a nasázel již 8 branek a na další 4 přihrál. Nebojím se ho označit za nejlepšího hráče Realu Madrid v téhle sezóně. Hraje famózně.

Federico Valverde

Ghana: Iňaki Williams - Svého střelce na turnajích Ghana hledala od roku 2010, kdy řádil Assamoah Gyan. Možná ho nyní našla ve Španělsku. Iňaki Williams je již ve svých 28 letech jednou z legend Bilbaa. Všech 38 ligových zápasů v sezóně odehrál v posledních 6 sezónách pokaždé. Neuvěřitelná bilance. Vzhledem k původu svých rodičů si nakonec na rozdíl od mladšího bratra Nica vybral právě Ghanu, za kterou nedávno debutoval. Národ si od něj hodně slibuje. Přeci jen má nyní v kádru někoho, kdo má i jeden start za Španělsko.

David Suchý / fifa.com

Nejnovější články