Zpět na » Premier League » Ronaldo dále pálí do klubu: Manchester United udělal za 13 let nulový progres. Na týmy jako Juventus nebo Real Madrid hodně ztrácí

Premier League - Ronaldo dále pálí do klubu: Manchester United udělal za 13 let nulový progres. Na týmy jako Juventus nebo Real Madrid hodně ztrácí

Ronaldo dále pálí do klubu: Manchester United udělal za 13 let nulový progres. Na týmy jako Juventus nebo Real Madrid hodně ztrácí © canberratimes.com - Cristiano Ronaldo znovu zkritizoval vedení klubu

1

Líbilo se

17.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United byl kdysi jedním z nejmocnějších klubů planety. Byl snem a cílem spousty fotbalistů. Ale cosi se změnilo. Po odchodu Sira Alexe Fergusona nedokázalo vedení najít správného manažera. Bavíme se tu o rozmezí 10 let do dnešního dne. Moyes, Van Gaal, Mourinho, Solskjaer. Byla to ale čistě jejich chyba? Cristiano Ronaldo se na toto téma rozpovídal.

„Vážně jsem si myslel, že za těch 13 let se všechno změní. Ale nakonec jsem byl překvapený. Nepříjemně překvapený. Nezměnilo se vůbec nic. Všechno bylo stejné. Manchester United udělal nulový progres. Real Madrid i Juventus začali okamžitě využívat nejnovější technologie a zkrátka šli s dobou. Vždy se snažili posouvat i v trénincích, výživě a třeba i rekonvalescenci. Manchester United hodně zaostává.", porovnal své bývalé kluby Ronaldo.

Byl jsem hodně blízko Manchesteru City minulé léto. Byl jsem hodně překvapený, jak moc se mě snažili podepsat. Ale má minulost, moje srdce, Sir Alex Ferguson, to rozhodlo. Srdce hodně promluvilo. Proto jsem nešel do Man City.", řekl Ronaldo o námluvách s úhlavním rivalem.

Mladí hráči žijí v úplně jiné době. Nemají stejnou mentalitu. Všechno je jednoduché, nesnaží se, netrpí pro to. Ale nemůžeme je za to vinit. Nová generace, technologie a tak dále. Nepřekvapuje mě to, ale je to škoda, když vidíte ty nejlepší mladé hráče před sebou a oni se ani nesnaží alespoň kopírovat ty starší. Pamatuji si když mi bylo 18,19,20. Vždycky jsem se díval na starší hráče. Proto jsem úspěšný a jsem fotbalově dlouhověký. Starám se o své tělo a duši. Je to nezajímá. Tedy většinu. Oni dlouhověcí nebudou. Je to nemožné.", promluvil Ronaldo o generaci mladších hráčů.

Diogo Dalot je velký profesionál. Nepochybuji o tom, že bude hrát dlouho. Je mladý, je chytrý, je inteligentní a je to profesionál jak má být. Casemiro a Martínez jsou taky super profíci.", pochválil Ronaldo své spoluhráče.

Cristiano Ronaldo a Diogo Dalot

Když vyhodíte Solskjaera, musíte přivést top manažera a ne sportovního ředitele. Nedává to smysl. Solskjaera jsem měl rád. A Rangnicka jsem neviděl nikdy jako šéfa. Byly tu prostě jisté body, se kterými jsem souhlasit nemohl.", zkritizoval CR7 volbu vedení klubu.

David Suchý / talksport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 17.11. Odpovědět

Smajlík 2 Jj....zejména zrovna na Juventus a jejich podvody ztrácíme

DeviI

nejvíc mě "baví" to jeho plivání na Rooneyho, kterej obětoval nekolik let kariéry "zabitej" na křídle, aby tenhle plačka mohl dávat fíky z hrotu... Smajlík 12 myslím, že kdyby Wayne seděl ve stejné místnosti kde Roncek dával tento rozhovor, tak má Kikina o pár zubů v hubě míň a upravenou fasádu jak připosranej ostravák po návštěvě Brna... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
DeviI - 18.11. Odpovědět

Smajlík 2 Hezky řečeno

DeviI
Nejnovější články