Zpět na » Premier League » Manchester United zkoumá možnosti ukončení smlouvy s Cristianem Ronaldem

Premier League - Manchester United zkoumá možnosti ukončení smlouvy s Cristianem Ronaldem

Manchester United zkoumá možnosti ukončení smlouvy s Cristianem Ronaldem © espn.com, fotbalportal.cz - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

18.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Už toho mají tak akorát dost. Manchester United rozhodně nemíní nechat třaskavé komentáře Cristiana Ronalda, který v nich plive síru na všechny, bez odezvy. Klub se chce bránit právní cestou. Hledá možnosti, jak by mohl ukončit kontrakt s Cristianem Ronaldem a odmítá mu vyplatit „odchodné“. Nyní je téměř jasné, že šance na jeho návrat na Old Trafford je nulová.

Manchester United zkoumá možnosti, jak ukončit smlouvu s Cristianem Ronaldem v klubu po jeho výbušném rozhovoru s Piersem Morganem.

V rozhovoru pro TalkTV, který byl odvysílán ve dvou částech ve středu a ve čtvrtek, sedmatřicetiletý Ronaldo kritizoval klub a manažera Erika ten Haga, k němuž podle hráčových slov nemá žádný respekt.

Cristiano Ronaldo také tvrdil, že se ho členové vedení United snaží z Old Trafford vyštvat, a zpochybnil ho, když řekl, že se nemůže zúčastnit předsezónní přípravy, protože jeho dcera je nemocná v nemocnici.

United uvedli, že svou reakci na Ronaldovy komentáře zváží po zjištění všech skutečností, a v pátek vydali krátké prohlášení, v němž oznámili, že klub zahájil příslušné kroky.

Nyní je jasné, že šance, že Ronaldo bude za klub znovu hrát, se blíží nule.

United sice neuvedli časový rámec tohoto procesu, ale předpokládá se, že chtějí, aby Ronaldův odchod proběhl hladce a rychle a co nejdůstojnějším způsobem - nejen proto, aby se minimalizovalo rozptýlení na Old Trafford, ale také proto, aby projevili úctu Portugalsku během mistrovství světa.

United nechtějí Ronalda za odchod vyplatit a vzhledem k vůli hráče i klubu se rozejít doufají, že se podaří brzy dosáhnout řešení.

Vzhledem k tomu, že Ronaldova smlouva je jednou z největších v historii sportu, není to jednoduchý proces.

Sky Sports News se tento týden dozvěděla, že United neakceptují některé výtky, které Ronaldo v rozhovoru pronesl. A nebylo jich zrovna málo.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články