Zpět na » Premier League » Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky

Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky

Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky © football-espana.net - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

16.11. - Hráči Manchesteru United jsou podle zdrojů z kabiny zklamáni chováním útočníka Cristiana Ronalda, ale chtějí se soustředit na fotbal a nenechat se zatahovat do problémů mimo hřiště. Věc nyní údajně mají ve svých rukou právníci United, kteří se chystají prostudovat ještě nezveřejněné záběry třaskavého rozhovoru Ronalda pro TalkTV a zvážit další řešení.

Ronaldův rozhovor pro TalkTV, jehož část v neděli večer zveřejnil deník The Sun, se okamžitě stal tématem číslo jedna světového fotbalu a to navzdory blížícímu se mistrovství světa 2022 v Kataru.

Sedmatřicetiletý hvězdný útočník v něm ostře kritizoval jak Manchester United, tak manažera Erika ten Haga, ke kterému Ronaldo nemá podle svých slov “žádný respekt“.

V pondělí večer byly následně zveřejněny další záběry z rozhovoru, na kterých Ronaldo tvrdil, že členové vedení United mu nevěřili, když se odmítl zúčastnit předsezónní přípravy, protože jeho dcera byla hospitalizována v nemocnici.

Manchester United tak nyní zvažuje další kroky, přičemž pověřil svoje právníky, aby prostudovali celý rozhovor, jenž by měl být zveřejněn ve středu a doporučili další postup.

„Manchester United bere na vědomí mediální pokrytý týkající se rozhovoru Cristiana Ronalda,“ uvedl Manchester United ve svém prohlášení.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo v rozhovoru řekl, že k Eriku ten Hagovi nemá žádný respekt. (zdroj: skysports.com)

„Klub zváží svoji reakci poté, co budou zjištěny veškeré skutečnosti. Nadále zůstáváme zaměřeni na přípravu na druhou polovinu sezóny a budeme pokračovat v prohlubování sounáležitosti mezi hráči, manažerem, zaměstnanci a fanoušky.“

Komentáře Cristiana Ronalda údajně zklamaly i jeho spoluhráče z Manchesteru United, kteří se o něm dozvěděli až v neděli večer, když se připravovali na odlet z Londýna po výhře 2:1 nad Fulhamem.

Hráči podle zdrojů z kabiny nechápou, proč Cristiano Ronaldo k rozhovoru přistoupil. Cristiano Ronaldo původně měl proti Fulhamu figurovat na lavičce náhradníků, z utkání se ale omluvil kvůli údajné nemoci.

Kromě členů vedení klubu by měli o tom, jak naložit s Cristianem Ronaldem, rozhodnout i vybraní zkušení hráči Manchesteru United.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články