Zpět na » Premier League » Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky

Premier League - Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky

Hráči Manchesteru United jsou zklamáni chováním Cristiana Ronalda. Klub zvažuje právní kroky © football-espana.net - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

16.11. - Hráči Manchesteru United jsou podle zdrojů z kabiny zklamáni chováním útočníka Cristiana Ronalda, ale chtějí se soustředit na fotbal a nenechat se zatahovat do problémů mimo hřiště. Věc nyní údajně mají ve svých rukou právníci United, kteří se chystají prostudovat ještě nezveřejněné záběry třaskavého rozhovoru Ronalda pro TalkTV a zvážit další řešení.

Ronaldův rozhovor pro TalkTV, jehož část v neděli večer zveřejnil deník The Sun, se okamžitě stal tématem číslo jedna světového fotbalu a to navzdory blížícímu se mistrovství světa 2022 v Kataru.

Sedmatřicetiletý hvězdný útočník v něm ostře kritizoval jak Manchester United, tak manažera Erika ten Haga, ke kterému Ronaldo nemá podle svých slov “žádný respekt“.

V pondělí večer byly následně zveřejněny další záběry z rozhovoru, na kterých Ronaldo tvrdil, že členové vedení United mu nevěřili, když se odmítl zúčastnit předsezónní přípravy, protože jeho dcera byla hospitalizována v nemocnici.

Manchester United tak nyní zvažuje další kroky, přičemž pověřil svoje právníky, aby prostudovali celý rozhovor, jenž by měl být zveřejněn ve středu a doporučili další postup.

„Manchester United bere na vědomí mediální pokrytý týkající se rozhovoru Cristiana Ronalda,“ uvedl Manchester United ve svém prohlášení.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo v rozhovoru řekl, že k Eriku ten Hagovi nemá žádný respekt. (zdroj: skysports.com)

„Klub zváží svoji reakci poté, co budou zjištěny veškeré skutečnosti. Nadále zůstáváme zaměřeni na přípravu na druhou polovinu sezóny a budeme pokračovat v prohlubování sounáležitosti mezi hráči, manažerem, zaměstnanci a fanoušky.“

Komentáře Cristiana Ronalda údajně zklamaly i jeho spoluhráče z Manchesteru United, kteří se o něm dozvěděli až v neděli večer, když se připravovali na odlet z Londýna po výhře 2:1 nad Fulhamem.

Hráči podle zdrojů z kabiny nechápou, proč Cristiano Ronaldo k rozhovoru přistoupil. Cristiano Ronaldo původně měl proti Fulhamu figurovat na lavičce náhradníků, z utkání se ale omluvil kvůli údajné nemoci.

Kromě členů vedení klubu by měli o tom, jak naložit s Cristianem Ronaldem, rozhodnout i vybraní zkušení hráči Manchesteru United.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 16.11. Odpovědět

Je to rebel! Při rozhovoru tři reportéry težce pokopal, dva postrčil a jednoho zatahal za košili. Žádám trest nejvyšší: samotka bez zrcadla a s vyfouklým míčem po dobu konání MS v Kataru.

peeko83
peeko83 - 16.11. Odpovědět

nezničitelný obraz Messiho v životní velikosti na stěně Smajlík 7

peeko83
DeviI - 16.11. Odpovědět

Šoupl bych ho za trest do B týmu a až mu vyprší smlouva zbohem.....naštěstí pro něj United narodíl od něj nezapomíná a nezachová se jak hyena.

DeviI
DeviI - 16.11. Odpovědět

Smajlíci ti jdou mačkat opravdu dobře...jsi dobrej

DeviI
Související odkazy
Nejnovější články