Zpět na » Premier League » Brighton je připraven prodat Cucurellu, City ale zatím nepodalo nabídku

Premier League - Brighton je připraven prodat Cucurellu, City ale zatím nepodalo nabídku

Brighton je připraven prodat Cucurellu, City ale zatím nepodalo nabídku © Eurosport - Cucurella čeká, co s ním toto léto bude

1

Líbilo se

09.07. - Do Brightonu přestoupil Marc Cucurella teprve před minulou sezónou, z jižního pobřeží by se ale rychle mohl stěhovat zase jinam. Svými výkony upoutal pozornost movitějších ostrovních celků a Seagulls již víceméně počítají s prodejem. To by však v první řadě musel některý z potenciálních kupců zhmotnit svůj zájem.

Již na jaře se v anglických médiích hovořilo o dvou možných posilách pro Manchester City do zálohy a obrany. Kalvin Phillips z Leedsu už řady Citizens oficiálně posílil, nicméně nad Marcem Cucurellou momentálně visí otazník.

Vlastník Brightonu Tony Bloom se nechal slyšet, že by si svého klíčového levého beka nejraději ponechal, ovšem v případě adekvátní kompenzace jej nebude na Amex Stadium držet. Avšak Manchester City dosud na stůl žádnou částku peněz nepředložil.

V uplynulých týdnech se přitom mluvilo o tom, že trenér Pep Guardiola posvětil rýsující se přestup za 50 miliónů liber. Pokud by se tato spekulace skutečně stala realitou, Brighton by na rodákovi z Alelly pořádně vydělal. Getafe za něj vyskládal přibližně 15 miliónů britské měny.

Původně Cucurella zřejmě počítal s dlouhodobým angažmá pod trenérem Grahamem Potterem. Podepsal smlouvu do roku 2026 a bleskově se usadil v základní sestavě. Možností přestoupit na Etihad Stadium by ale s největší pravděpodobností nepohrdnul.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

City ma titul na 90% isty Smajlík 2 ten kader je neskutocny niektore tymi nemaju ani v zaklade to co oni na lavicke

martyy_98
Nejnovější články