Zpět na » Primera Division » Nacho odchází do Saúdské Arábie, kdo po něm v Realu Madrid převezme kapitánskou pásku?

Nacho odchází do Saúdské Arábie, kdo po něm v Realu Madrid převezme kapitánskou pásku?

Nacho odchází do Saúdské Arábie, kdo po něm v Realu Madrid převezme kapitánskou pásku? © iconsport - Luka Modrič je novým kapitánem Realu Madrid

0

Líbilo se

23.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE V sobotu vyšlo najevo, že Nacho Fernandez se rozhodl opustit Real Madrid po vypršení smlouvy na konci tohoto měsíce. Jednatřicetiletý obránce se domluvil na smlouvě s Al-Qadsiah ze Saudské Arábie, ke kterému se připojí po svém účinkování na EURO 2024.

Nacho je v současné době kapitánem Realu Madrid, a logicky se této role po svém odchodu musí vzdát. Budoucího kapitána Realu Madrid odhalil Miguel Angel Diaz a bude jím Luka Modrič. Bude pro trenéra Carla Ancelottiho první volbou, v případě jeho absence ho bude zaskakovat duo Dani Carvajal a Lucas Vázquez.

Will Luka Modric stay at Real Madrid? Legendary midfielder´s agent reveals  when decision on future will be revealed | Goal.com US

Kdyby všichni tito hráči nenastoupili do zápasu, na řadě by pak byl Federico Valverde, za ním Thibaut Courtois a Vinícius Junior. Pro Modriče to bude velká čest být kapitánem Realu Madrid, což si po 12 letech služby v klubu naprosto zaslouží. Doufá, že povede Los Blancos k zisku nějaké velké trofeje v příští sezóně, která pravděpodobně bude, stejně jako u Nacha v ročníku 2023/24, jeho jedinou sezónou s kapitánskou páskou. Očekává se totiž, že Chorvat po příští sezóně z Bílého baletu odejde.

Nachův odchod znamená konec jedné éry v Realu Madrid. Byl to důležitý člen týmu po celá léta, a to nejen na hřišti, ale i v šatně. Jeho vůdcovské schopnosti a zkušenosti budou klubu chybět. Pro Modriče je to naopak nový začátek. Kapitánská páska je dalším uznáním jeho fantastické kariéry. Fanoušci doufají, že i nadále bude na hřišti klíčovým hráčem a zároveň bude skvělým vůdcem pro mladší generaci hráčů.

Nikolas Kočica /

Nejnovější články