Zpět na » Primera Division » Eden Hazard o tom, proč přibral několik kilo: Belgie má nejlepší piva

Eden Hazard o tom, proč přibral několik kilo: Belgie má nejlepší piva

Eden Hazard o tom, proč přibral několik kilo: Belgie má nejlepší piva © iconsport.photo - Hazard při rozlučce

0

Líbilo se

21.02. - Další část z nedávného rozhovoru Edena Hazarda s jeho bývalým spoluhráčem je tady. Tentokrát se Hazard rozpovídal o tom, proč po přestupu do Realu Madrid během léta přibral několik kilo. Dlouhý roky mu chyběla pořádná dovolená a léto před přestupem si dopřál několik pivek a život na pláži.

V elitním světě fotbalu není všechno tak, jak se zdá. Zatímco fanoušci obdivují zářivé momenty na trávníku, mimo hřiště se odehrává jiný příběh. Eden Hazard, jméno, které rezonuje na stadionech po celém světě, nedávno otevřeně promluvil o svém odpočinku a boji s fyzickými překážkami, které stály v cestě jeho kariéře v Realu Madrid.

V minulých dnech, jsme vám přinesli již dva články ze zmíněného rozhovoru, mezi Hazardem a Obi Mikelem. Nejprve se Hazard rozpovídal o tom, kdo je jeho 5 nejoblíbenějších spoluhráčů. Následně nám prozradil, kdo byl největší talent se kterým se setkal a s jeho výběrem jsou mnozí překvapení. Teď, v další části Hazard prozradil, jak je možné, že během léta před přestupem do Realu Madrir nabral několik kilo.

Milovník piva

Každé léto se pro něj stávalo obdobím, kdy by si na plnění svých fotbalových povinností nabral několik kilogramů navíc. Důvod? Prostý odpočinek a nezávazná zábava s rodinou na pláži. „Jako Belgičan miluji piva,“ říká Hazard. „Moje země má nejlepší piva na světě, takže jsem si po dobrém zápase občas dopřál jedno nebo dvě.“ Tento pohled do jeho života odráží složitý balanc, který musí top sportovci udržovat mezi odpočinkem a profesionální přípravou.

Jeho příběh však nekončí u ležérních dní na pláži. Příchod do Realu Madrid znamenal novou úroveň výzev. Zatímco jeho fotbalový talent nebyl nikdy zpochybňován, jeho fyzická kondice se stala předmětem diskuse. Zranění a nedostatečná příprava mu bránily v pravidelných vystoupeních na hřišti.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články