Zpět na » Premier League » Mauricio Pochettino by do Chelsea chtěl Harryho Kanea

Mauricio Pochettino by do Chelsea chtěl Harryho Kanea

Mauricio Pochettino by do Chelsea chtěl Harryho Kanea © iconsport.photo - Harry Kane

0

Líbilo se

20.02. - Poslední zprávy mluví o tom, že Harry Kane je nespokojený v Bayernu Mnichov. Něco naznačil i Thomas Tuchel a rojí se tu tak kopa spekulací. Nejvíce fanoušky zajímá to, že Mauricio Pochettino by chtěl znovu navázat spolupráci s kaptiánem anglické reprezentace a přivést ho s sebou do Chelsea, No na Tottenhamu by to asi s úsměvem nepřijali.

Harry Kane se stal neskutečnou legendou Tottenhamu. Trvalo mu, než se dokázal prosadit. Chodil po hostovačkách, kde se mu příliš nedařilo. Až Mauricio Pochettino z něj udělal jedničku do útoku a následně superstar celé Premier League. Právě Kane byl považován za favorita na překonání rekordu Alana Shearera v počtu gólů v Premier League. Za Spurs jich dal 213. Je mu ale 30 let a chtěl konečně začít vyhrávat. Proto zamířil do Bayernu, kde má aktuálně na kontě 29 gólů a 8 asistencí za 30 zápasů.

Jenomže Bayern není v dobré situaci. Kolem něj je extrémně toxická atmosféra, za kterou, co si budeme, prostě může Thomas Tuchel. Po posledních prohraných zápasech se o Kaneovi rozpovídal i právě Tuchel, jenž přiznal, že Kane s aktuální situací není spokojen, tudíž není spokojený v Bayernu. Údajně není spokojený se servisem, jaký v posledních zápasech dostává. I proto se tak začíná spekulovat o tom, že už v létě by se po Euru mohl Kane stěhovat. Zájemců bude opět určitě až až. Mezi nimi má být i Chelsea.

Stoprocentně půjde po útočníkovi, nejvíce se mluví o Osimhenovi, případně Toneym. Co ale takový Kane? Mauriico Pochettino to podle médií alespoň chce zkusit. Byl to totiž právě on, kdo z něj udělal superstar, jakou je právě teď. Chelsea ale údajně má problémy s finanční fair-play a i pokud bude Kane na odchod skutečně naléhat, pod 100 milionů eur se nikdo nevejde. To je prostě fakt. Na druhou stranu, o moc méně nebude stát ani Toney, Osimhen bude stát stoprocentně více. Příchod Kanea by byl pro Chelsea naprosto famózní. Za mě je Harry Kane nejlepším útočníkem planety.

Mauricio Pochettino a Harry Kane

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články