Zpět na » Premier League » Kdo byl největší talent podle Hazarda a proč Chelsea kvůli němu měla zákaz přestupů?

Kdo byl největší talent podle Hazarda a proč Chelsea kvůli němu měla zákaz přestupů?

Kdo byl největší talent podle Hazarda a proč Chelsea kvůli němu měla zákaz přestupů? © iconsport.photo - Hazard při ceremonii

1

Líbilo se

21.02. - Přinášíme vám další zajímavost, kterou Eden Hazard prozradl v nedávno vydaném podcastovém rozhovoru. Tentokrát se Hazard nechal slyšet, kdo byl podle jeho názoru nevětším talentem. Jeho výběrem budete překvapeni, nejedná se totiž o žádné velké fotbalové jméno a Chelsea kvůli tomuto hráči obdržela transfer ban.

V rozhovoru pro podcast Obi One, moderovaném jeho bývalým spoluhráčem Johnem Obi Mikelem, Eden Hazard nám nejprve prozradil, kdo je jeho nejoblíbenějších 5 spoluhráčů. V další části také prozradil, že největším talentem, se kterým kdy hrál, byl Gaël Kakuta. "Když jsem přestal hrát ve mladém týmu ve Francii, o kterém jsem říkal wow, byl to Gaël Kakuta. Talentovaný chlapec, překvapil mě svou hrou," sdělil Hazard s obdivem.

Kakuta, který přišel do Chelsea jako mladík, byl považován za nadějný talent. "Pamatuju si, že jsme o něm hodně mluvili ve svých kruzích. Všichni jsme věřili, že to bude velký hráč," dodal Hazard. I přes jeho slibný začátek se však Kakutovi v Chelsea nedařilo úplně podle plánu. "Je to škoda, že se mu tolik nepovedlo. Myslím, že odešel příliš brzy do Chelsea," poznamenal Hazard s lítostí v hlase.

Zákaz přestupů

Kakutova kariéra v Chelsea byla poznamenána kontroverzí, když FIFA vyšetřovala jeho přestup. "Ano, vzpomínám si na tu dobu. Byl to velký rozruch kolem jeho přestupu," přiznal Hazard. "Bylo to kvůli tomu, že jeho smlouva s Lens byla označena za neplatnou. Chelsea byla trestána za nelegální přesvědčování Kakuty, aby podepsal smlouvu. Byli jsme všichni šokovaní."

Přestože Kakuta nezůstal v Chelsea dlouho, jeho talent a památné okamžiky zůstávají v paměti fanoušků. "Je smutné, že jsme spolu nehráli v týmu Chelsea," přiznal Hazard. "Ale Kakuta bude vždycky jedním z nejtalentovanějších hráčů, které jsem kdy poznal."

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články