Zpět na » Primera Division » Podle prezidenta La Ligy Tebase šance Realu Madrid na podpis Mbappého stoupají

Podle prezidenta La Ligy Tebase šance Realu Madrid na podpis Mbappého stoupají

Podle prezidenta La Ligy Tebase šance Realu Madrid na podpis Mbappého stoupají © iconsport.photo - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

08.02. - Fabrizio Romano se vypracoval ve skutečnou megastar sociálních sítí. Díky tomu se italský novinář, zdroj přestupvých novinek, dostává i k rozhovorům s hodně zajímavými lidmi. Tak jako třeba nyní s prezidentem La Ligy, kontroverzním Javierem Tebasem. Jedním z témat byl přestup Kyliana Mbappého do Realu Madrid. Jak to vidí Tebas?

Javier Tebas je ve Španělsku jednou z nejkontroverznějších fotbalových postav. Je prezidnetem La Ligy a spousta lidí ho osočuje ze zaujatosti proti Barceloně a naopak naklonění k Realu Madrid. Co na tom je, to známo není, ale jedno je jisté. Pokud děláte věci proti regulím, nad vámi se logicky bude stát více, než nad ostatními. Tak jako v případě Barcelony, u níž jsou prostě regule příjmů nezbytností. Javier Tebas se nyní v rozhovoru s Fabriziem Romanem, aktuálně jednou z největších postav světového fotbalu, rozpovídal i o aktuálně asi největší kauze spojené s La Ligou.

Tou je samozřejmě potenciální příchod Kyliana Mbappého do Realu Madrid. Pokud se to skutečně povede, Tebas snad bude muset radostí skákat až do stropu. La Ligu by příchod francouzské megastar úplně změnil. Sportovní stránka asi může být Tebasovi jedno, ale co se týče marketingu, televiznch práv, a tak dále, La Liga šíleně vydělá. Naopak se bojím o Ligue 1. Kvůli Mbappému se lidé na nejvyšší francouzskou soutěž dívají, buďme upřímní. Co si vůbec prezident La Ligy o Mbappého přestupu do Madridu myslí, a jak reálně ho vidí?

Před nějakou chvílí jsem říkal, že ta pravděpodobnost je kolem 50%. Bylo to pár týdnů dozadu. Teď je ta pravděpodobnost ještě vyšší. Každým dnem, co Mbappé nemá podepsáno s PSG, šance rostou. Real Madrid je ve fantastické finanční situaci, a bude moct koupit více hráčů, nejen Mbappého," řekl Javier Tebas, prezident La Ligy.

Javier Tebas

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články