Zpět na » Primera Division » Real Madrid přemýšlí o návratu hvězdného Gutierréze z Girony

Real Madrid přemýšlí o návratu hvězdného Gutierréze z Girony

Real Madrid přemýšlí o návratu hvězdného Gutierréze z Girony © iconsport.photo - Miguel Gutierrez

0

Líbilo se

10.02. - Levá strana obrany Realu Madrid je dlouhodobě probleamtická a nevyřešil to ani Fran García, odchovanec, jenž se vrátil po povedeném angažmá v Rayo Vallecano. Los Blancos se tak obrací na dalšího odchovance, kterým je Miguel Gutierréz. Ten patří mezi nejzářivější hvězdy Girony a o jeho možném návratu se rozpovídal i Carlo Ancelotti.

Přestup Ferlanda Mendyho do Realu Madrid se dvakrát nevydařil. V klubu už sice nějakou dobu je, ale výkonnost si nikdy nedokázal udržet, navíc je často na marodce. Asi nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že nejlepším levým obráncem od Mendyho příchodu byl stejně Eduardo Camavinga. Nijak to nezlepšil ani Fran García, který se za pakatel vrátil z Rayo Vallecano, ale kdovíjak se neprosadil. Real Madrid tak zřejmě bude hledat dál, i když je Ancelotti s Mendym údajně opravdu spokojen a řadí ho mezi světovou špičku.

Na té ale objektivně řečeno není, a nikdy nebyl. Co ale takový Miguel Gutierréz? Letos lepšího levého obránce v La Lize nenajdeme. Velká hvězda Girony je odchovancem Realu Madrid a odehrál za něj 10 zápasů, dokonce dvakrát asistoval. Girona v létě 2022 zaplatila 4 miliony eur a vyplatilo se jí to. Letos hraje opravdu výborně, zájem je údajně i z Manchester United. Stejně jako v případě Frana Garcíi, Real Madrid by měl mít na "Gutiho" právo zpětného odkupu za výhodnou částku. Že nad jeho návratem Los Blancos skutečně přemýšlejí, potvrdil i Carlo Ancelotti.

Každý hráč v téhle situaci se vyvíjí a zlepšuje každým dnem, týdnem. Miguel se v Gironě neskutečně posunul. Opravdu hraje dobře, my ho sledujeme a v létě se rozhodneme, jak to s ním bude dál," řekl Carlo Ancelotti.

Miguel Guttierez

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články