Zpět na » Primera Division » Problémy Realu Madrid nekončí! Zraněný je i Vinícius Junior

Problémy Realu Madrid nekončí! Zraněný je i Vinícius Junior

Problémy Realu Madrid nekončí! Zraněný je i Vinícius Junior © iconsport - Vinícius Junior utrpěl zranění hamstringu

0

Líbilo se

17.11. - Brazílie včera odehrála zápas kvalifikace na Mistrovství světa proti Kolumbii. Už ve čtvrté minutě poslal Kanárky do vedení Gabriel Martinelli po přihrávce Vinícia Juniora. Ve 26. minutě ale právě asistující Vinícius musel střídat kvůli zranění hamstringu. Křídlo Realu Madrid mělo zřejmě potíže celý zápas, a právě po téměř půlhodině hry to už nešlo dál. Sedl si na zem a po ošetření lékařským týmem musel střídat. Jediná pozitivní věc na zranění je, že Vinícius odešel ze hřiště po svém.

Po zápase Brazilec pověděl novinářům, že to je stejné zranění, které ho dříve vyřadilo ze hry na měsíc: „Myslím, že to je stejné zranění jako minule. Octil jsem se v souboji a o chvíli později to začalo bolet. Zítra jdu na testy a uvidíme, co mi je.“

Real Madrid´s woes deepen as Vinicius Junior suffers thigh injury on  International Duty

Kvůli zranění zmeškala hvězda Bílého baletu čtyři zápasy v srpnu a září. Nezahrál si tak ani proti Atleticu Madrid. Vrátil se v září a ihned se dostal do skvělé formy. V posledních čtyřech zápasech vstřelil tři góly.

Jeho zranění je problém jak pro Brazílii, tak pro Real Madrid. Reprezentace ve včerejším zápase prohrála 2:1. Duel otočil dvěma góly Luis Diaz, pro kterého tento zápas byl velmi emočně vypjatý. Diazovi rodiče byli uneseni a jeho otec byl vydán teprve tento týden. Včera byl na stadionu a sledoval Diazův úžasný výkon. Diaz ho tak přivítal zpátky tím nejlepším možným způsobem.

Luis Diaz: Liverpool winger scores twice in front of freed father as  Colombia stun Brazil | Football News | Sky Sports

Pro Brazílii to ale znamená, že se propadla na páté místo v kvalifikaci Jižní Ameriky na Mistrovství světa. Kolumbie poskočila na třetí pozici a ztrácí bod na druhou Uruguay, která včera porazila Argentinu. V úterý Brazílie sehraje souboj gigantů proti Mistrům světa z Argentiny, zatímco Kolumbie odcestuje na zápas do Paraguaye.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Nejnovější články