Zpět na » Primera Division » Real má problém, Camavinga je zraněný a tým odehraje několik zápasů s oslabenou zálohou

Real má problém, Camavinga je zraněný a tým odehraje několik zápasů s oslabenou zálohou

Real má problém, Camavinga je zraněný a tým odehraje několik zápasů s oslabenou zálohou © iconsport - Eduardo Camavinga bude kvůli zranění chybět Realu Madrid dva měsíce

0

Líbilo se

16.11. - Hvězda Realu Madrid, která dokáže zahrát úplně na každém postu, Eduardo Camavinga na středečním tréninku Francouzské reprezentace utrpěl nepříjemné zranění. Trénink nedokončil kvůli problémům s kolenem po souboji s dalším reprezentantem Ousmanem Dembélém. Podle prvních zpráv to vypadalo, že se nebude jednat o nic vážného, ale po vyšetření lékařským týmem se dvacetiletý talent musí vrátit do Španělska, kde ho čekají další testy. Nevypadá to ale vůbec dobře.

Testy, které podstoupí nejspíš zítra, nám dají přesnou diagnózu. Podle Francouzské fotbalové federace ale mladík utrpěl výron kolene a to znamená, že bude chybět nejméně osm týdnů. Určitě si tak nepřipíše dva reprezentační starty, které měl původně uskutečnit proti Gibraltaru a Řecku. Francii ale v těchto zápasech o moc nejde, protože místo na Mistrovství Evropy v Německu má už zajištěné.

Camavinga to return to Real Madrid for knee injury tests - sources - ESPN

Federace o zranění napsala na své stránky následující: „Eduardo Camavinga nedokončil středeční trénink, v odpoledne pak byl vyšetřen doktorem Franckem La Gallem, který je lékařem francouzského národního týmu. Záložník Realu Madrid si podvrtl pravé koleno. Dnes byl propuštěn zpět do svého klubu. Didier Deschamps se rozhodl povolat jako náhradu Khéphrena Thurama. Ten se k týmu připojí zítra v Nice. Bude nosit dres s číslem 6.“

Co vše Camavinga zmešká

Tato zpráva je nešťastná především pro samotného hráče a dále pro Real Madrid, který ztratí výborného univerzála. Klub teď bojuje na čele tabulky překvapivě s Gironou a rivaly z Barcelony. Pokud Camavinga skutečně bude chybět dva měsíce, přijde o šest utkání v La Lize a o dva duely v Lize mistrů. Poté by záleželo, zda by se stihl vrátit na Španělský superpohár, který začíná 10. ledna. Během jeho absence se odehrají zápasy s Cádizem, Neapolí, Granadou, Realem Betis, Unionem Berlín, Villarrealem, Aláves a Mallorcou.

V záloze Realu Madrid teď nastává problém hlavně proto, že zraněný je také další francouzský záložník Aurélien Tchouaméni. Ten se zranil v El Clásicu, které se hrálo 28. října. Bývalý hráč Monaka bude chybět do poloviny prosince, takže Real teď několik zápasů odehraje s oslabenou zálohou.

A glimpse of the future: How Tchouameni and Camavinga function together -  Managing Madrid

Nikolas Kočica / en.as.com

Nejnovější články