Zpět na » Primera Division » Bude mít Joao Cancelo problém? Na instagramu sdílel příspěvek z nelegálního streamování

Bude mít Joao Cancelo problém? Na instagramu sdílel příspěvek z nelegálního streamování © iconsport.photo - bude mít nová posila problémy?

0

05.09. - BULVÁRNÍK Cancelo je jednou z posledních posil katalánského giganta. Za Barcelonský velkoklub stihl teprve odehrát pár zápasů, jenže na sítích již kolují fámy, že by se mohl dostat do pěkných problémů on i jeho kamarád a to kvůli sledování na nelegálních streamech.

Cancelo debutoval za novou stranu Barcelony, když na začátku porazili Osasunu 2:1 na domácím hřišti. Obránce Jules Kounde otevřel skóre pro Xaviho muže v první polovině přestávky. Pět minut před koncem utkání odpískal Alejandro Catena penaltu po faulu na Roberta Lewandowského v pokutovém území. Catena původně dostal žlutou kartu, která však byla po přezkoumání VAR změněna na červenou.

Lewandowski se postavil k pokutovému kopu a proměnil jej, Barça si tak pohlídala tři body a posunula se na třetí místo v tabulce ligy.

Po zápase sdílel Cancelo na svém Instagramu video, které zveřejnil jeden z jeho přátel, avšak lidé si všimli, že video bylo získáno z nelegálního streamu. Jeden z uživatelů na Redditu napsal: "Cancelo je v pořádku. Je to Joao, který sdílí příběh kamaráda sledujícího nelegální stream, ne Joao, který používá nelegální stream."

Jiný uvedl: "Joao Joao se v roce 2015 stal členem skupiny, která se zabývá videem. Nikdo nebude platit 30 eur za DAZN, ty ceny jsou směšné. Ani ti bohatí lidé nebudou platit za všechny ty streamovací služby."

Portugalský internacionál se pro přestup k šampionům LaLigy značně finančně obětoval, jak klub prozradil při jeho odhalení, v němž uvedl: "Klub chce hráči veřejně poděkovat za vynaložené finanční úsilí a jeho touhu oblékat dres Barçy."