Zpět na » Primera Division » Xaviho Hernandeze mrzely protesty Athleticu Bilbao ohledně případu Caso Negreira

Primera Division - Xaviho Hernandeze mrzely protesty Athleticu Bilbao ohledně případu Caso Negreira

Xaviho Hernandeze mrzely protesty Athleticu Bilbao ohledně případu Caso Negreira © iconsport - Xavi zklamalo chování fanoušků Athleticu Bilbao

0

Líbilo se

13.03. - Na pozápasové tiskové konferenci po duelu Barcelony s Athleticem Bilbao trenér katalánského klubu Xavi Hernandez uznal, že byl ovlivněn atmosférou na stadionu, kdy dali fanoušci domácího Bilbaa jasně najevo, co si myslí o případu El Caso Negreira. Jde o obvinění, které tvrdí, že Barcelona si byla velmi blízko s bývalým viceprezidentem španělské komise rozhodčích Enriquezem Negreirou a údajně mu poslala dohromady osm a půl milionu euro.

Na stadionu San Mames bylo k vidění nespočet poletujících červených a modrých falešných bankovek, čímž diváci protestovali kvůli obvinění z korupce vzneseného na Barcelonu. Příznivci Athletic Clubu během zápasu také skandovali: „A Segunda, ole (Do druhé ligy, olé).“ Blaugranu by totiž mohl opravdu potkat sestup jako součást trestu, pokud se obvinění ukážou jako pravdivá.

Football Daily on Twitter:

„Zklamalo mě to. Respektuji fanoušky na San Mames, vždy se ke mně chovali velmi dobře. O to víc mě nepřátelské prostředí překvapilo. Myslím si, že dělat závěry předem není dobré pro společnost,“ řekl Xavi španělskému deníku Sport.

Byl také dotázán, zda se případ řeší mezi hráči v kabině. „Nemluvili jsme o tom, jsme profesionálové. Doufáme, že budeme moct hrát fotbal a bránit tento tým až do smrti,“ odvětil. Hráči a manažer Barcelony jsou opravdu v složité situaci. Vzhledem k absenci jakéhokoliv vysvětlení od prezidenta Joana Laporty, je na nich, aby promluvili o problému, o kterém nejspíše ani nic nevědí.

Joan Laporta calls out ´smear campaign´ against Barcelona after corruption  charges | Goal.com US

V La Lize však stále Barcelona vede tabulku s náskokem devíti bodů před druhým Realem Madrid. Právě s Los Blancos odehraje v neděli v lize El Clasico, které hodně napoví o mistrovi ligy. Přeci jen pokud Barca v zápase zvítězí, na Real bude mít náskok již 12 bodů.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články