Zpět na » 1. Bundesliga » Kevin-Prince Boateng: Štěstí si za peníze nekoupíte

1. Bundesliga - Kevin-Prince Boateng: Štěstí si za peníze nekoupíte

Kevin-Prince Boateng: Štěstí si za peníze nekoupíte © iconsport.photo - Kevin-Prince Boateng zahodil svůj talent

0

Líbilo se

14.03. - Peníze jsou těžké. Spousta mladých fotbalistů jejich tíhu nezvládla už ve velmi nízkém věku a jejich hvězda zhasla dříve, než se dokázala pořádně rozhořet. Jedním z nich je Kevin-Prince Boateng. Během kariéry si zahrál za Tottenham, Schalke nebo Barcelonu, ale svůj obrovský potenciál nenaplnil. Jak to vidí dnes a jakou radu dal svým mladším následovníkům?

Kevin-Prince Boateng byl velkým talentem evropského fotbalu. Už jako mladý se z Herthy Berlín vydal do Anglie, kde hájil barvy Tottenhamu. Poprvé se dostal ke slávě a penězům a právě toto období mu nejvíce vzalo. Svá nejlepší léta prožil v AC Milán, ale ani tam se nakonec neuchytil. Během své kariéry dále vystřídal i Schalke 04, Eintrahct Frankfurt, Las Palmas, Sassuolo, Fiorentinu, Besiktas, Monzu a půl roku strávil i v Barceloně, což nepochopil asi nikdo. Aktuálně už druhý rok hraje Bundesligu za Herthu Berlín, kde s fotbalem začal. Je mu 36 let.

Říkám mladým hráčům, že štěstí si koupit nemůžou. Byl jsem idiot. Měl jsem talent ale trénoval jsem minimálně. Na tréninky jsem chodil jako poslední a odjížděl jsem vždycky jako první. Byl jsem s přáteli, měl jsem peníze a žil jsem si jako král. Štěstí jsem hledal v materiálních věcech. Jednou jsem si během jednoho dne koupil 3 auta. Byl jsem v Tottenhamu. Koupil jsem si Lamborgini, Hummer a Cadillac. Ale auta vás udělají šťastného tak na týden. Měl jsem 3 auta a byl jsem šťastný 3 týdny," řekl Kevin-Prince Boateng.

David Suchý / risingballers.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

slza mi ukápla

ovmartin23
Cule6 - 16.03. Odpovědět

Fakt? Ja ji zamackl..

Cule6
Nejnovější články