Zpět na » Primera Division » Ve Španělsku na světlo světa vyšly Messiho požadavky. Barcelona se za zveřejnění chce soudit

Primera Division - Ve Španělsku na světlo světa vyšly Messiho požadavky. Barcelona se za zveřejnění chce soudit

Ve Španělsku na světlo světa vyšly Messiho požadavky. Barcelona se za zveřejnění chce soudit © wallpapersmug.com - Lionel Messi měl velké požadavky

0

Líbilo se

22.09. - BULVÁRNÍK Lionel Messi byl považován za hráče, který by za Barcelonu hrál i zadarmo. Jen málo lidí z barcelonského okruhu vědělo, že tomu tak není. Ve Španělsku nyní na světlo světa vyšly informace o tom, co vše si argentinský polobůh za podpis nové smlouvy žádal. Nyní už se zdá být neschopnost klubu udržet ho pochopitelná.

Lionel Messi do Barcelony přišel jako malý kluk, první smlouvu podepsal na ubrousek v barcelonské restauraci, a právě v tomto klubu se stal nesmrtelným. Vyhrál všechno, co jako fotbalista vyhrát na klubové úrovni můžete a nyní ho považujeme za jednoho z nejlepších v historii sportu. Minulé léto ale poprvé v kariéře musel měnit dres. Barcelona nebyla schopná ho vzhledem k platovému stropu podepsat, a tak se vydal do PSG.

V deníku El Mundo ale nyní vyšly informace o tom, co Lionel Messi ve své nové smlouvě s Barcelonou chtěl. Ukazuje to tak to, že rozhodně není tím skromným chlapcem, který by za klub hrál za pivo a klobásu, jak se u nás říká. Některé jeho požadavky byly opravdu nepřijatelné.

Plat měl požadovat 2 miliardy korun ročně jako náhradu za snížení platu, které musel během koronavirové krize přijmout. Když už ale věděl, že k dohodě nemusí dojít, měl slevit až na možné minimum, které by z něj ale stejně dělalo jednoho z nejlépe placených hráčů planety.

Jedním z hlavních problémů ale měla být výstupní klauzule. Jeho stará činila několik set milionů eur, což z něj dělalo neprodejného hráče. Ta nová mu naopak měla přinést možnost vyjednávat s jakýmkoliv klubem bez souhlasu Barcelony. Částka 10 tisíc eur byla přesným opakem jeho staré klauzule.

Messi do smlouvy chtěl i výhody pro kamaráda Suaréze

Dalším skromným přáním by byl nový soukromý tryskáč, aby mohl Messi lítat domů do Argentiny. Spolu s luxusními boxy na Camp Nou pro něj a pro Luise Suaréze, to bylo nejméně nákladné přání, které by vedení Blaugranas bylo ochotné splnit.

El Mundo ale za zveřejnění Messiho požadavků dostalo právě od lidí jako je Luis Suaréz pořádně naloženo. Klub se se slavným španělským deníkem navíc hodlá soudit.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Je to šmejd Smajlík 14

pavelprvni
Robur - 22.09. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Robur
Nejnovější články