Zpět na » Primera Division » De Jong promluvil o přestupových spekulací. Odchod pro něj nebyl možností

Primera Division - De Jong promluvil o přestupových spekulací. Odchod pro něj nebyl možností

De Jong promluvil o přestupových spekulací. Odchod pro něj nebyl možností © skysports.com - Frenkie De Jong

0

Líbilo se

22.09. - Téma přestupu Frenkieho De Jonga pryč z Barcelony bylo jedním z největších tohoto přestupového období. Důvodem prodeje měly být finance, které by tím Barcelona získala. Mluvilo se o částce okolo 80 milionů eur. De Jong ale jasně řekl že nikam nejde a v Barceloně zůstal. O této přestupové sáze nyní promluvil.

Do Barcelony De Jong přišel z Ajaxu poté, co s ním došel až do semifinále Ligy Mistrů a byl jeho klíčovou postavou. Klub stál 86 milionů eur, ale přicházel do začínající těžké doby. Výkony nepodával zlé, ale čekalo se od něj asi více. Bez pochyb stejně byl nejlepším barcelonským záložníkem a uvědomuje si to i Xavi. Byl i přesto ochotný De Jonga obětovat, aby měl klub prostředky na Xaviho vysněné posily.

Zájem Chelsea a Manchesteru United? Už v květnu jsem byl rozhodnutý, že v Barceloně zůstanu. Během léta jsem svůj postoj nezměnil.”, řekl 25letý záložník o zájmu ostatních klubů.

Nemůžu mluvit o detailech, ale klub má své vlastní nápady a názory a já zase svoje. Občas se střetnou a není to dobré, ale nakonec se vše vyřeší a je to v pořádku”, promluvil De Jong též o vztahu s klubem.

Ohledně jeho touhy zůstat na Camp Nou kolovaly i jiné zvěsti, než že De Jong klub miluje a chce za něj hrát. Klub mu údajně dlužil výplaty a nizozemský reprezentant nechtěl klub opustit do té doby, než mu vyplatí jeho peníze. Zatím ale můžeme zůstat jen u spekulování a kdo ví, zda se pravdu někdy dovíme.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / theathletic.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články