Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jakého spoluhráče by si vybral Kevin De Bruyne mezi Ronaldem a Messim?

Ostatní - Jakého spoluhráče by si vybral Kevin De Bruyne mezi Ronaldem a Messim?

Jakého spoluhráče by si vybral Kevin De Bruyne mezi Ronaldem a Messim? © sportskeeda.com - Kevin de Bruyne

0

Líbilo se

23.09. - Belgický reprezenntační záložník, který aktuálně obléká dres Manchesteru City trochu překvapivě prohlásil, že by za svého spoluhráče preferoval útočníka městského rivala, Cristiana Ronalda. Představa hry s ním je velmi lákavá, ale De Bruyne jakoukoliv spolupráci v budoucnu vylučuje.

Kevin De Bruyne, jednatřicetiletý belgický záložník, dostal od novinářů otázku, na kterou nebylo snadné odpovědět, hráč Manchester City se ale s odpovědí popasoval a odpověděl velmi diplomaticky.

Nad dotazem, zda by rád v jednom týmu hrál s Cristianem Ronaldem nebo Lionelem Messim, se příliš nepozastavil a vybral si obratem útočníka městského rivala z Manchesteru United. Kevin De Bruyne by si sám sebe dovedl představit spíše po boku portugalské hvězdy, protože je to především typicý útočník, zatímco hráč Paris Saint Germain se více soustředí na tvorbu hry a dohromady by si tedy mohli „lézt“ do zelí.

Asi bych spíše preferoval Cristiana Ronalda, je to typický forward, kdežto Messi je na hřišti spíše kvůli tvorbě hry,“ prohlásil záložník Manchesteru City. Představa, že by na jedné straně hřiště někdy stál po boku Cristiana Ronalda je pro belgického reprezentanta sice lákavá, ale nemáme čekat, že by k tomu kdy došlo.

Andrea Suttnerová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články