Zpět na » Primera Division » Koundém Barcelona nekončí, v merku má i dvojici obránců z Chelsea

Koundém Barcelona nekončí, v merku má i dvojici obránců z Chelsea

Koundém Barcelona nekončí, v merku má i dvojici obránců z Chelsea © SpySports - Azpilicueta se spolu s Alonsem chystá na návrat do vlasti

1

Líbilo se

28.07. - Před letním přestupovým obdobím se toho hodně namluvilo o špatné finanční kondici FC Barcelony, ze zpětného pohledu se ale tato tvrzení zdají spíše jako pouhý vtípek. Do klubové kasy sice nevidíme, nákupy nicméně realizuje vedení takřka bez přestání a stále nemá dost. Na radaru údajně má trenér Xavi v tuto chvíli Césara Azpilicuetu a Marcose Alonsa, španělské duo v barvách Blues.

Do sezóny 2022/23 vstoupí Blaugranas se značně obměněným kádrem. Jen v průběhu měsíce července posílili jejich řady Andreas Christensen, Franck Kessié, Robert Lewandowski a Raphinha, nasnadě prý navíc má být očekávaný příchod Julese Koundého.

Středního obránce Sevilly přitom Barca vyfoukla Chelsea, se kterou teď hodlá upéct jiný obchod. Katalánský gigant by rád levně posílil kraje své obrany, a proto se začal zajímat o Césara Azpilicuetu s Marcosem Alonsem.

Velkou výhodou obou těchto fotbalistů je krom španělského občanství především fakt, že jim už 30. června 2023 vyprší stávající smlouvy. Chelsea tak zřejmě má jednu z posledních příležitostí jejich služby zpeněžit.

Barcelona už vyšla realizaci tohoto obchodu naproti. S oběma borci se domluvila na osobních podmínkách, poslední, co zbývá, je tak jen dohoda mezi kluby. Vzhledem ke končícím kontraktům by však kompenzace za tyto ostřílené zadáky neměla být nějak astronomická.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Nejnovější články