Zpět na » Premier League » Manchester United se dohodl na příchodu beka Feyenoordu. Blízko je i přestup Frenkieho de Jonga

Premier League - Manchester United se dohodl na příchodu beka Feyenoordu. Blízko je i přestup Frenkieho de Jonga

Manchester United se dohodl na příchodu beka Feyenoordu. Blízko je i přestup Frenkieho de Jonga © dernieres-nouvelles.com - Barcelona a United se blíží dohodě ohledně přestupu de Jonga

2

Líbilo se

29.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United se podle informací televizní stanice Sky Sports dohodl s Feyenoordem na přestupu levého obránce Tyrella Malacii. Za teprve 22letého nizozemského reprezentanta by United měli uhradit 13 milionů liber a blízko dohody jsou i co se týče příchodu záložníka Barcelony Frenkieho de Jonga.

Nový nizozemský manažer Manchesteru United Erik ten Hag začíná přetvářet kádr k obrazu svému a v nejbližších dnech zřejmě přivítá posilu ze své rodné země v podobě obránce Feyenoordu Tyrella Malacii.

Manchester United se měl dohodnout s nizozemským klubem na přestupové částce ve výši 13 milionů liber za mladého levého obránce, s dalšími 1,7 miliony liber v podobě možných bonusů. Očekává se, že součástí dohody bude i klauzule o prodeji.

United měli v posledních dnech urychlit jednání o příchodu Malacii kvůli silné konkurenci v podobě francouzského Lyonu, který již měl být také dohodnutý s Feyenoordem na hráčově přestupu.

Dohodu s Manchesterem United již potvrdil i ředitel Feyenoordu Frank Arnesen. „Dohoda s Manchesterem United je tady. Nyní čekáme na Tyrella,“ oznámil Arnesen.

„Pokud Malacia řekne ano, pak bude přestup do Manchesteru United blízko.“

MalaciaTyrell Malacia je blízko přestupu na Old Trafford. (zdroj: footballtransfers.com)

Hráče si osobně vyhlédl nový manažer United Erik ten Hag, jenž jej důkladně zkoumal ještě jako trenér Ajaxu a ocenil přitom jeho rychlost, poziční schopnosti, vysoký počet zachycených míčů nebo ofenzivní schopnosti.

Malacia zapadá do profilu hráče, kterého si Holanďan přeje vidět na Old Trafford a sdílí stejnou agenturu HCM Sports Management, jako další přestupový cíl United Frenkie de Jong.

Jednání o přestupu nizozemského záložníka Barcelony nadále pokračují a údajně již dokonce existuje i základ dohody, stále je však třeba vyřešit některé komplikace.

Manchester United je připraven uhradit Barceloně počátečních 56 milionů liber a problémem by neměly být ani osobní podmínky 25letého playmakera, který v poslední sezóně odehrál za Barcelonu celkem 46 utkání.

De Jong se dobře zná s novým manažerem United ten Hagem, pod kterým nastupoval v dresu Ajaxu v sezóně 2018/19, kdy klubu výrazně pomohl k zisku doublu z Eredivisie a KNVB Cupu a postupu do semifinále Ligy mistrů.

De Jong by měl pomoci v Manchesteru United zaplnit mezeru ve středu pole, která vznikla po odchodech Juana Maty, Nemanji Matiče a Paula Pogby.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články