Zpět na » Premier League » Erik ten Hag plánuje přestavbu United. Manchester se zajímá o Christiana Eriksena

Premier League - Erik ten Hag plánuje přestavbu United. Manchester se zajímá o Christiana Eriksena

Erik ten Hag plánuje přestavbu United. Manchester se zajímá o Christiana Eriksena © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - O Eriksena se zajímají United

0

Líbilo se

20.06. - Na konci června se stane volným hráčem. Má za sebou úspěšný půlrok v dresu nováčka z Brentfordu. A podle informací stanice Sky Sports se zástupci Christiana Erikseana navázalo kontakt vedení Manchesteru United. To se po příchodu nového hlavního manažera Erika ten Haga nadále zajímá i o Frenkieho de Jonga z Barcelony, Lisandra Martíneze a Antonyho z Ajaxu.

Třicetiletý Christian Eriksen se po krátkém působení v Brentfordu stane na konci měsíce volným hráčem, ale před definitivním rozhodnutím o své budoucnosti zvažuje své možnosti, přičemž zájem o něj má i jeho bývalý zaměstnavatel Tottenham.

Nový šéf United Erik ten Hag je dlouhodobým obdivovatelem dánského reprezentanta a předpokládá se, že by mohlo dojít k dohodě, ale nakonec bude záležet na hráči.

Tato zpráva následuje po rostoucím neklidu fanoušků Manchesteru United na sociálních sítích kvůli nedostatečné přestupové aktivitě v letošním létě.

V pondělí večer v rozhovoru pro Sky Sports News poskytl reportér Dharmesh Sheth aktuální informace o dění v zákulisí.

„Zpráva, kterou jsem dostal, je, že na Old Trafford nepanuje žádná panika,“ řekl.

„United mají strategii, jak postupovat. Ano, pro Erik ten Hag jsou k dispozici značné finanční prostředky - ale nyní je více než kdy jindy kladen důraz na získání správných hráčů za správnou cenu.“

„Pod vedením fotbalového ředitele Johna Murtougha používají United zefektivněnou skautskou činnost s posílenou analýzou dat.“

United nadále jednají s Barcelonou o podpisu záložníka Frenkieho de Jonga. Oba kluby se stále rozcházejí v cenách, ale United stále doufají, že se jim podaří uzavřít dohodu, a roste přesvědčení, že hráč chce přijít a znovu se spojit s Erikem ten Hagem, pod nímž působil v Ajaxu.

Nehodlají však přeplácet a mají i jiné cíle. Panuje názor, že pokud by United na dohodu spěchali, nahráli by Barceloně, co se týče výše poplatku.

Mezitím je obránce Ajaxu Lisandro Martínez hráčem, kterého United také sledují. V posledních třech sezónách v Ajaxu pravidelně nastupoval pod Ten Hagem. V současné době se nejedná o prioritní pozici, ale vzhledem k možnosti odchodů si United v této oblasti dělají náležitou prověrku.

Klub se také nadále zajímá o křídelníka Ajaxu Antonyho, což je další hráč, kterého Ten Hag zná a kterému věří.

Pokud jde o odchody, probíhají jednání s Nottinghamem Forest o brankáři Deanu Hendersonovi.

Stále nedošlo ke konečné dohodě, protože United chtějí přímé hostování, zatímco Forest prosazuje opci na koupi v létě příštího roku. Diskutuje se také o tom, jakou část mzdy bude každý klub platit při hostování.

Aaron Wan-Bissaka je připraven bojovat o své místo v příští sezóně, ale je ve fázi své kariéry, kdy chce pravidelně hrát za první tým.

Zájem o něj má řada klubů Premier League, ale zatím nebyly předloženy žádné oficiální nabídky.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen tak mimo téma dá se někde zjistit kolik měl Bican za kariéru asistencí?

MESSIFCB
JSP90 - 22.06. Odpovědět

Někde na googlu asi jo ale asistence se moc neřeší a tenkrát už skoro vůbec podle mě..

JSP90

JSP90 - Pokud de Jong nechce přijít sám od sebe, nemá cenu ho přemlouvat. Když nebude chtít bojovat za United, tak ať si tam zůstane. Hrát jenom proto, že byl přeplacený, nemá smysl.

pavelprvni
Wazz - 21.06. Odpovědět

Eriksen je jen návnada pro pissálky … Smajlík 5

Wazz
JSP90 - 21.06. Odpovědět

Na druhou stranu je pravda že nějakou změnu co přestupů týče to chce.
A ne kupovat jen hráče za 80mil .Podívejte se třeba na tu komedii ohledně Lukakua 100 mil a po roce jde zpátky protože to nevyšlo.Ale spíš mě zajíma proč se pořád serou do toho De jonga když chce zustat..zbytečný čas ztrávený nad přemlouváním..Já bych letos v United rád viděl Torrese,Antonyho a Nevese.Každý hráč navíc už bude bonus..

JSP90

To je pořád keců, o koho se v United zajímají, koho sledují, koho by chtěli - letní přesupní termín se blíží a zatím nikde nic. Nakonec to dopadne jako obvykle - žádná velká ryba, jenom čudly. Už vidím, jak bojujeme o titul Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni
Nejnovější články