Zpět na » Primera Division » Barcelona odmítla první nabídku na de Jonga

Primera Division - Barcelona odmítla první nabídku na de Jonga

Barcelona odmítla první nabídku na de Jonga © espn.com - Frenkie de Jong

0

Líbilo se

17.06. - Nizozemský záložník je, navzdory svému výslovnému přání zůstat, v Barceloně na prodej. Největším zájemcem je Manchester United, který ovšem s první nabídkou ve výši 60 milionů eur neuspěl. Podle ostrovního tisku se ovšem Rudí Ďáblové chystají zaklepat na dveře s novou nabídkou, která by měla katalánský klub přesvědčit.

Barcelona, pokud chce zvládnout ufinancovat své vysněné přestupy a v první řadě přivést Roberta Lewandowského, musí na trhu obětovat některé ze svých hráčů. A to je případ Frenkieho de Jonga. Nizozemský záložník z Barcelony odejít nechce, ale jeho potenciální přestup by dodal klubu tolik potřebný kyslík, aby se mohl nadechnout a začít úřadovat na přestupovém trhu.

Po dvou sezónách, ve kterých zůstával nizozemský reprezentant více ve stínu než na výsluní, si dokázal Frenkie de Jong udržet kvalitu v mezinárodním porovnání a případný přestup by pro něj mohl znamenat vysvobození.

Hlavním zájemcem o služby mladého záložníka je Manchester United, tím spíše když na lavičku usedne v příští sezóně Erik Ten Hag, s nímž dosáhl svého fotbalového zenitu v Ajaxu. Po Pogbově odchodu z Manchesteru by na de Jonga čekala pozice hlavního tvůrce hry, ale anglický klub bude muset nejdříve sáhnout hlouběji do kapsy.

První nabídka ve výši 60 milionů eur + bonusy byla považována Barcelonou za příliš nízkou a tak se Manchester pokusí přesvědčit Laportu 70 miliony eur + bonusy. United budou tak trochu spoléhat také na to, že na de Jonga aktuálně nestojí úplný zástup zájemců a zejména na to, že Barcelona potřebuje finanční injekci jako sůl.

Vždycky Vám lichotí, když o Vás jiné týmy projeví zájem, ale momentálně jsem v největším klubu světa,“ odpověděl na otázku svého přestupu nizozemský záložník vyhýbavě. Ten Hag a celý Manchester United se přesto nevzdává a doufá, že k přestupu a podpisu smlouvy nakonec dojde.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

de jong ma kvality...sikovny hrac ...skvely prehlad..v anglicku bude vycnievat s tim prehladom...ale za 80 melonikov by som ho teda strelil...alebo aj 70 plus bonusi.. Smajlík 9

cica310584

A jéé - zase jedna "posila", co u nás nechce hrát, ale přesvědčí ho penězma .... A podle toho taky hra vypadá Smajlík 14

pavelprvni
Nejnovější články