Zpět na » Primera Division » David Alaba je nadšený, že může hrát za dle něj největší klub na světě

Primera Division - David Alaba je nadšený, že může hrát za dle něj největší klub na světě

David Alaba je nadšený, že může hrát za dle něj největší klub na světě © kodkey.com - Alaba

0

Líbilo se

22.07. - Nová posila Realu Madrid David Alaba je extrémně potěšen z toho, že bude moci nastupovat za klub, který on sám považuje za ten vůbec největší na planetě. Když se o Realu rozhovořil, prozradil, že měl mnoho nabídek, ale on sám se rozhodl jasně. Jeho oči směřovaly vždy směrem Santiago Bernabeu.

Rakouský obránce k tomu má pár slov: "Chtěl jsem ve své kariéře udělat další krok a růst jako hráč i člověk. Byly zde různé nabídky, ale já jsem měl vždy jasno a chtěl do Realu Madrid. Je to pro mě splněný sen. Tohle je největší klub vůbec a na mě zde čeká velká výzva. Jsem nadšený z nastupovaní před fanoušky Bílého baletu. Už jsem na Bernabeu několikrát hrál a atmosféra byla vždy okouzlující. Teď tam budu moci vyběhnout v dresu Realu."

Samo vedení mužstva o beka velmi usilovalo a ten se tak jako volný hráč mohl v klidu stěhovat z Bayernu Mnichov do španělské metropole. Dostal zde hned číslo 4, které nosil dlouholetý kapitán Sergio Ramos. I ke čtyřce na zádech měl Alaba co říci: "Vím, co toto číslo pro klub znamená. Je to také něco, co mě bude hodně motivovat. Ukazuje na vůdcovství a sílu. Budu se snažit do toho dát vše a dobře dres reprezentovat."

Stane se Rakušan nástupcem legendárního Ramose a bude také řídit celou obranu? Vedení a hlavně nový kouč Carlo Ancelotti na něj hodně sází, ale hráč si bude muset zvyknout na jiný styl fotbalu, než který se praktikoval v náročné Bundeslize.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články