Zpět na » Primera Division » Marco Asensio by měl být prodán za 30 milionů eur

Primera Division - Marco Asensio by měl být prodán za 30 milionů eur

Marco Asensio by měl být prodán za 30 milionů eur © images.daznservices.com - Asensio

1

Líbilo se

26.07. - Real Madrid je ochotný prodat svého útočníka Marca Asensia a to za rovných třicet milionů eur. Španěl totiž moc nezapadá do plánů nového trenéra Los Blancos Carla Ancelottiho a měl by být prodán jinam. A klub by na něm mohl vydělat nemalé finance.

Madrid se chce hráče zbavit ze dvou důvodů a to je velmi kolísavá forma fotbalista a také časté účinkování na marodce týmu. Od léta 2019 totiž Asensio strávil nemalou část roku právě v péči lékařů a od té doby se nikdy nedostal do takové formy, jako měl při svém nástupu do mužstva.

Za Real Madrid dal hráč ve 48 posledních zápasech jen 7 branek a na 2 přihrál. O jeho služby se mají zajímat v Liverpoolu a Chelsea, ale ti spíše tento rok ještě počkají, jak se situace vyvrbí.

Sám Asensio by si přál v Realu více zodpovědnosti, ale zmíněná zranění ho vždy vrátí zpět. Do základní jedenáctky to má daleko a kdo ví, kdo z fotbalistů ještě do hlavního města Španělska přijde.

V roce 2018 Asensio v rozsáhlém rozhovoru řekl: "Jsem stále mladý a jsou zde hráči, kteří tým vedou. Chtěl bych ale klubu více přispívat a cítit se důležitý. Potřebuji sebevědomí a to, aby mě dali zodpovědnost. Když máte dobré utkání, jste nejlepší. Když ale nedáte gól do šibenice, lidé se k vám odvrátí zády. Já moc dobře vím, jak se situace rychle mění."

Momentálně je však vidět, že Real s křídelníkem asi ztratil trpělivost a spíše než více prostoru ho nechá odejít jinam, kde by mohl svůj talent naplno rozvinout.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články