Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos si přeje setrvání Kyliana Mbappeho v PSG

Primera Division - Sergio Ramos si přeje setrvání Kyliana Mbappeho v PSG

Sergio Ramos si přeje setrvání Kyliana Mbappeho v PSG © images.daznservices.com - Ramos

0

Líbilo se

14.07. - Sergio Ramos už začal trénink se svými novými spoluhráči z Paris Saint-Germain a doufá, že v něm v blízké době uvidí i Kyliana Mbappeho. Ten je totiž stále velmi spojován s přesunem do Realu Madrid, odkud právě Ramos dorazil.

Obránce se na videokonferenci rozpovídal: "Neodvažuji se někomu radit, co by měl udělat, ale mohu mu dát svoje postřehy. Rád bych, aby Kylian zůstal v PSG, protože chci hrát s těmi nejlepšími. Ale jestli zůstat nebo jít je velmi osobní záležitost."

Pokud by samozřejmě v létě podepsal na San Bernabeu prodloužení smlouvy, hovořil by o přestupu jinak. Nyní si však myslí, že by mohl Mbappemu pomoci růst i v Paříži. "Nevím, co má Kylian v hlavě, ale může udělat ten rozdíl. Je velmi mladý a ve velice dobrém týmu. Já sem mohu přinést svoji vítěznou mentalitu a pokud ji předám dál, bude to pro mě úspěch."

Ještě se krátce vyjádřil ke svému konci u Los Blancos. "Koukat se zpátky je vždy chyba, já jsem dobrodruh. Prioritou bylo přijít do skvělého celku a to se mě s PSG podařilo. Dostat se ze své komfortní zóny je pokaždé dobré a já jsem rád, že jsem ten krok učinil."

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články