Zpět na » Premier League » Manchester United už se s Realem Madrid dohodl na ceně. Příchod Raphaela Varaneho je blízko

Premier League - Manchester United už se s Realem Madrid dohodl na ceně. Příchod Raphaela Varaneho je blízko

Manchester United už se s Realem Madrid dohodl na ceně. Příchod Raphaela Varaneho je blízko © strettynews.com, fotbalportal.cz - Varane do United

4

Líbilo se

27.07. - Příchod Jadona Sancha už je řádně dotažen do zdárného konce. Teď se Manchester United soustředí na zvládnutí transferu Raphaela Varaneho. Teď udělal rázný krok k jeho získání. Dohodl se totiž s Realem Madrid na přestupové částce. Zaplatí za francouzského stopera 41 miliónů liber. Zbývá dořešit zdravotní testy a vše by mělo klapnout.

Za Jadona Sancha poslali Red Devils do Borussie Dortmund 73 miliónů liber. Rapahel Varane bude výrazně levnější. Na Santiago Bernabéu poputuje 41 miliónů liber. Teď by se mělo čekat jen na to, až tento Francouz projde lékařskou prohlídkou.

Tým Ole Gunnara Solskjaera skončil v minulé sezóně Premier League skončil na druhém místě. Na mistrovský Manchester City ztratil 12 bodů. Tuto mezeru chce zacelit.

Varane by k tomu měl pomoct. Do Realu Madrid přišel před deseti lety z Lens. Odehrál 350 utkání a už také nastoupil v 79 zápasech za francouzskou reprezentaci.

Je mistrem světa. Na EURO 2020 nastoupil ve všech čtyřech zápasech v základní sestavě. Vypadá to tak, že by mohl být v sestavě Rudých ďáblů už v prvním kole proti Leedsu. To se odehraje na Old Trafford 14. srpna.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 28.07. Odpovědět

41 miliónů liber....svatokrádež Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články