Zpět na » Primera Division » Barcelona si vyhlédla hvězdného obránce Man City

Primera Division - Barcelona si vyhlédla hvězdného obránce Man City

Barcelona si vyhlédla hvězdného obránce Man City © amazonaws.com -

1

Líbilo se

16.06. - BULVÁRNÍK

Barcelona již získala zdarma dvojici Sergio Agüero a Eric García, kromě nich klub posílí i pravý obránce Emerson Royal z Betisu. A na řadě by mohl být i třetí fotbalista z kádru anglického šampiona. Katalánský celek se zajímá o Aymerica Laporteho, jenž v City plní roli náhradníka.

V sestavě úřadujícího mistra Premier League úřaduje stoperská dvojice Ruben Dias s Johnem Stonesem. Španělský reprezentant odehrál v uplynulé sezoně pouze 27 zápasů ve všech soutěžích.

Novináři píší o velmi dobrých vztazích mezi Manchesterem City a Barcelonou, díky čemuž se mezi kluby během tohoto léta mohou velmi snadno uskutečnit další obchody.

V každém případě je problémem finanční situace Blaugranas.

Katalánský velkoklub si nemůže dovolit tento přestup financovat. Součástí dohody by ale mohl být Sergi Roberto, kterého Guardiola chce mít ve svém kádru. Odchovanec La Masie je s anglickým klubem v kontaktu a mohl by údajně přestoupit na EtihadStadium.

Média zároveň tvrdí, že stoper Manchesteru City již vytváří tlak na svůj klub, aby ho pustil do Barcelony.

Katalánský deník Sport však píše, že o Laporteho mají zájem i jiné kluby kromě Barcelony. Jeho cena může navíc stoupnout po EURO 2020, jelikož stoper věří, že v dresu reprezentace Španělska bude hrát klíčovou roli.

Aktuální hodnota 27letého obránce se podle portálu Transfermarkt.com pohybuje kolem 45 milionů eur.

Na druhou stranu je zřejmé, že Katalánci mají dobré vztahy s Manchesterem City, když v nedávném období oznámili příchod Sergia Agüera a Erika Garcíu, dvou bývalých hráčů Citizens.

Média kromě toho píší, že jak Manchester City, tak i Barcelona plánují během tohoto léta přestavět svůj kádr.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Gabriela Průšová / espn.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Je fajn, kdyby to bylo Roberto a fin doplatek, ale na to, aby jsme mohli něco doplácet, tak by jsme museli taky konečně někoho prodat, což se zatím vůbec neděje.

Messi777
Nejnovější články