Zpět na » Premier League » Manchester City si jde pro Jacka Grealishe. Po EURO pošle oficiální nabídku na 100 miliónů liber

Premier League - Manchester City si jde pro Jacka Grealishe. Po EURO pošle oficiální nabídku na 100 miliónů liber

Manchester City si jde pro Jacka Grealishe. Po EURO pošle oficiální nabídku na 100 miliónů liber © tribuna.com, fotbalportal.cz - Guardiola chce Grealishe

1

Líbilo se

25.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Aston Villa zatím na svou hvězdu žádnou oficiální nabídku neobdržela. Nechce o Jacka Grealishe přijít, ale jen těžko bude lákavým sumám odolávat. Manchester City plánuje poslat oficiální nabídku po skončení EURO 2020. Za anglického reprezentanta má nabídnout až 100 miliónů liber. Prioritou Citizens i tak ale zůstává získat hrotového útočníka.

Tam se bude jednat především o Harryho Kanea a Erlinga Haalanda. Jenomže po skončení mistrovství Evropy hodlá vhrnout veškeré své úsilí na zisk Jacka Grealishe z Aston Villy. Vedení birminghamského klubu zahájilo jednání s tímto hráčem o prodloužení stávající smlouvy. Jenomže s největší pravděpodobností o svého kapitána v létě přijde.

Jack Grealish má 25 let a zažívá životní sezónu. Velkokluby o něj mají zájem delší dobu. Aston Villa je přesvědčena o tom, že nadále může budovat tým okolo Grealishe. Ten v klubu působí od svých 6 let.

Jenže Pep Guardiola je jeho velkým obdivovatelem. V současné době má Grealish smlouvu na další čtyři roky. Bude tedy velmi drahý. Pokud bude chtít Manchester City získat i Harryho Kanea nebo Erlinga Haalanda, bude muset prodávat.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, espn.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články