Zpět na » Primera Division » Dembélé prozatím odmítá nabídku na prodloužení smlouvy s Barcelonou

Primera Division - Dembélé prozatím odmítá nabídku na prodloužení smlouvy s Barcelonou

Dembélé prozatím odmítá nabídku na prodloužení smlouvy s Barcelonou © ecodiario.es - Ousmane Dembélé

1

Líbilo se

06.06. -

Barcelonu by mohl v létě opustit Ousmane Dembélé. Francouzský křídelník má smlouvu do roku 2022 a španělský deník Mundo Deportivo tvrdí, že jednání o prodloužení současného kontraktu sice probíhají, ale dosažení dohody nebude snadné.

Budoucnost Dembélého je stále nejistá, zejména pokud jde o zprávy o možném příchodu Memphise Depaye. Francouz má platnou smlouvu pouze do června 2022 a jak sám zdůraznil, v této záležitosti není nic dohodnuto.

Nevím, uvidíme. Setkáme se s vedením Barcelony. Mám ještě nějaký čas a není kam spěchat. Uvidíme, co se stane. Nejprve se zaměřím na mistrovství Evropy a pak jdu na dovolenou. Byla to dlouhá sezona," řekl Dembélé v rozhovoru pro L´Equipe.

Jedná se o druhou nabídku ze strany klubu. První byla předložena ještě v říjnu, ale tehdy k žádné dohodě nedošlo.

Pokud Dembélé neprodlouží smlouvu s klubem, Barcelona se ho pokusí prodat, aby za rok neodešel zdarma. I kdyby přijal nabídku klubu, existují pochybnosti, zda v útoku Barcelony nebude příliš mnoho útočníků. V případě příchodu Depaye by o místo v sestavě bojovali Messi, Fati, Griezmann nebo Agüero.

Odhadovaná cena za mistra světa z roku 2018 činí 50 milionů eur. To by znamenalo značnou ztrátu pro Barcelonu, která jej přivedla v roce 2017 z Borussie Dortmund za 135 milionů eur.

O zájemce francouzský křídelník rozhodně nemá nouzi. O jeho angažování uvažují Juventus či Manchester United, nyní se k těmto klubům údajně připojil také Liverpool.

24letý Dembélé má za sebou dobrou sezonu, během které se konečně představil v plné fyzické formě, díky čemuž byl plnohodnotným členem ofenzivy Blaugranas. Odchovanec Rennes odehrál v uplynulé sezoně celkově 44 zápasů, v nichž zaznamenal 11 branek a 5 asistencí.

Gabriela Průšová / 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

predat ...najprecenovanejsi hrac na trhu... Smajlík 7

cica310584

No plnohodnotný ani zdaleka když ho srovnám s Pedrem v jeho věku tak ani zdaleka takovou hodnotu nemá. Smajlík 11

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články