Zpět na » Primera Division » Ancelotti by měl z Benzemy udělat svoji největší hvězdu

Primera Division - Ancelotti by měl z Benzemy udělat svoji největší hvězdu

Ancelotti by měl z Benzemy udělat svoji největší hvězdu © images.daznservices.com - Ancelotti

0

Líbilo se

08.06. - Carlo Ancelotti moc dobře ví, jak bude Karim Benzema důležitý při jeho druhém působení na lavičce Bílého baletu. I proto si ho bude muset vydržovat a dát mu na hřišti veškerý potřebný čas.

Ihned po svém podepsání na San Bernabeu dal Ital svému svěřenci jasný úkol. Má prý místo třiceti gólů vstřelit rovnou padesát a napodobit tak nejlepší roky, které u Los Blancos prožíval Cristiano Ronaldo.

Benzema je jediným hráčem, který po odchodu hvězdného CR7 v ofenzivě nezklamal. Od té doby táhne útok týmu a bere odpovědnost na sebe. Ve třech posledních sezónách dal 30 branek, 27 a znovu 30 loni. Jeho nejlepší skóre tak stále zůstává ze sezóny 2011/12, kdy pod vedením Jose Mourinha dosáhl na metu 32 gólů.

Při prvním působení Ancelottiho za tři roky v klubu měl bilanci 24, 22 a 22. Potom po jeho vyhazovu dostal ale Benzema v mužstvu jinou roli. Musel se totiž přizpůsobit velkým hvězdám Ronaldovi a Garethu Baleovi. Ty měl hlavně podporovat a tak za dva ročníky měl čísla menší - vždy 16 branek a 15 asistencí.

Ancelotti musí nyní s Francouzem pracovat jinak. Má k dispozici hráče, který je při zakončení smrtící a spíše čeká, až mu někdo šance připraví. Asi bude přeci jen nemožné, aby za jednu sezónu dokázal vstřelit 50 branek, ale pokud by se zase dostal přes 30, bylo by to z obou stran považováno za úspěch. A italský manažer by díky výkonům střelce mohl Realu opět přinést velké trofeje.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dobrý vtip Benzema jako CR nebo Neymar, Benzemovi fakt nevěřím, že mu budou tak často a rychle pískat v pokutovém území pády jako CR.

MESSIFCB

Jestli je Benzema takový ten typ hlavní hvězdy týmu a hvězdného fotbalista to nevím, jestli mu budou pískat pády v pokutovém území to taky nevím, ale vím že je obrovsky nedoceněný fotbalista bez kterého by aktuálně útok Realu v podstatě neexistoval

Tomguncz27
Reklama
Reklama
Nejnovější články