Zpět na » Primera Division » Hazard je z angažování Ancelottiho šťastný, může to pro něj být nový začátek

Primera Division - Hazard je z angažování Ancelottiho šťastný, může to pro něj být nový začátek

Hazard je z angažování Ancelottiho šťastný, může to pro něj být nový začátek © https://goodwordnews.com - Hazard

2

Líbilo se

03.06. - Eden Hazard se již postavil za nového kouče Realu Madrid Carla Ancelottiho. Belgičan měl blízký vztah s dnes již bývalým manažerem Bílého baletu Zinedine Zidanem, ale myslí si, že pod Italem zažije dobré časy jak na hřišti, tak mimo něj.

Hvězdný křídelník se rozpovídal pro RTBF: "Všichni v Realu Madrid ví, co do klubu přináší Carlo Ancelotti. Vyhrál zde Ligu mistrů a zná i dost současných fotbalistů. A my zase, že je to kouč s mnoha zkušenostmi."

"Zná město a fanoušky. Podle mě spolu můžeme dokázat velké věci. Sám ho osobně neznám, ale co jsem o něm slyšel, tak je to velice milý člověk a chce jen vyhrávat. To je to, proč tady všichni jsme. Nyní spolu můžeme pracovat, což je pro mě dobrá zpráva."

Je zajímavé, že Hazard se připojil k Chelsea rok po tom, co Ancelotti modrou část Londýna opustil, takže se minuli. Sám má ještě pár slov k Zidanovi, který ho na San Bernabeu koupil. "Bylo parádní s ním být každý den. Když vás trénuje váš idol, není nic lepšího."

Jak to půjde Hazardovi pod novým kormidelníkem Realu? Najde ještě ztracenou formu z dob působení u Blues? Stále je šance, že se z něj stane klíčový hráč mužstva, musí však výrazně přidat.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články