Zpět na » Primera Division » Sergio Ramos údajně nabádá spoluhráče, aby nepřistoupili na snížení svých platů

Primera Division - Sergio Ramos údajně nabádá spoluhráče, aby nepřistoupili na snížení svých platů

Sergio Ramos údajně nabádá spoluhráče, aby nepřistoupili na snížení svých platů © thesun.co.uk - Kylian Mbappé, Sergio Ramos

0

Líbilo se

04.06. - BULVÁRNÍK Po sezóně bez jediné trofeje, která je pro Bílý balet spíše vzácností a především obrovským neúspěchem, se hodně diskutuje o tom, že je reálně nutná přestavba kádru. Tomu všemu nasvědčuje i průběh v posledních dnech.

Po tom, co se v tomto týdnu ke svému odchodu otevřeně vyjádřil Zinedine Zidane (který ve svém prohlášení hovořil především o vztahu s prezidentem Florentinem Perézem) přes jmenování staronového trenéra Carla Ancelottiho, přišla na svět ještě jedna, velmi zajímavá, zpráva ze zákulisí španělského velkoklubu.

Týká se Sergia Ramose, španělské ikony Bílého baletu, která je v současnosti spojována s odchodem z Realu. Legendární obránce nepodepsal novou smlouvu a vše již nasvědčuje tomu, že odejde zcela zdarma. Podle nových zpráv, se kterými přišel José Ramona de la Morena, šéf a moderátor rozhlasového programu El Transistor, má Sergio Ramos údajně obvolávat své (zatím) současné spoluhráče a přesvědčovat je, aby nepřijímali škrty, protože ušetřené peníze půjdou pouze na možný podpis Kyliana Mbappeho. Toto své velmi odvážné sdělení španělský moderátor adresuje na velmi důvěryhodný zdroj - jednoho nejmenovaného hráče, přímo ze šatny Realu Madrid.

Oficiálním klubovým stanoviskem, proč žádá své hráče o to, aby přistoupili na změnu svých luxusních platů, je dle slov prezidenta Florentina Peréze, tíživý dopad pandemie COVID-19. Ovšem Ramos je, podle verze se kterou přišel José Ramona de la Morena, jiného názoru a svými kroky dělá vše proto, aby přesvědčil i své spoluhráče.

Vedle toho, stále není jasné, zda může Real letos v létě Mbappého vůbec podepsat. Co se týče samotného hráče, tak údajně velkou roli v rozhodování tohoto mladého elitního francouzského útočníka, může sehrát Karim Benzema. Tedy ikona Realu Madrid, která je v klubu již několik sezón a která se po letech právě vrátila do francouzské reprezentace jako člen nominace pro blížící se Euro.

Je tedy otázka, zda by mohli být tyto dva útočníci v příští sezóně spoluhráči i na klubové scéně? Dle názoru webu Givemesport rozhodně ne, pokud si Ramos přijde na své.

Sebastian Suba / givemesport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články