Zpět na » Primera Division » Hazard měl přestoupit do Barcelony, tvrdí hráčův bývalý agent

Primera Division - Hazard měl přestoupit do Barcelony, tvrdí hráčův bývalý agent

Hazard měl přestoupit do Barcelony, tvrdí hráčův bývalý agent © tribuna.com - Eden Hazard

1

Líbilo se

05.05. - Belgický fotbalista Eden Hazard by před časem udělal lépe, kdyby šel místo Realu Madrid do konkurenčního Barcelony. Stal by se tak nejlepším fotbalistou na světě. Myslí si to hráčův bývalý agent Jon Bico. Hazard do španělského velkoklubu přestoupil v létě 2019 z londýnské Chelsea za více než 100 milionů eur. Měl se stát hlavním nástupcem odcházejícího Cristiana Ronalda, ale obrovskou díru po portugalské hvězdě nedokázal zaplnit.

Ke svému velkému předchůdci se ani jen nepřiblížil. Podepsali se pod to především četná zranění, která belgické hvězdě znemožnila plně prezentovat svou kvalitu v dresu Los Blancos, a která mu dovolila odehrát pouze chabých 39 zápasů za Real Madrid za poslední dvě sezóny. A to ve všech soutěžích.

Hráčův bývalý agent se domnívá, že se jeho někdejší klient měl rozhodnout jinak a ze Stamford Bridge přestoupit do Katalánska. Ne do Realu Madrid a zejména v době, kdy z klubu odešel Cristiano Ronaldo.

„Byla to tehdy chyba odejít do Realu. Bylo to rozhodnutí učiněné srdcem, ale bez jakýchkoliv důvodů,” domnívá se Jon Bico, kterého cituje belgický magazín La derniere Huere. Podle něj měl Hazard svůj přestup načasovat jinak.

Měl jít o rok dříve nebo později, ale ne tehdy, když odešel Ronaldo. Musíte Edenovi říct ne. Bohužel, někteří lidé to nedokázali."

„Lidé si neuvědomují nebo i zapomenou, co všechno tento klub vyžaduje od hráčů z hlediska nasazení, výkonu a jaké mají nároky. Například, i tak skvělý hráč jako James Rodríguez se tomu nedokázal přizpůsobit," pokračuje dále Bico, který s Hazardem spolupracoval do roku 2013 a stál za jeho příchodem do Chelsea z francouzského OSC Lille.

„Barcelona by pro něj byla tím správným klubem, protože míč se tam pohybuje rychleji než hráči. Není to jako v Realu, pro který není vhodný. To je také příčinou jeho častých zranění. Měl ještě jednu sezonu zůstat v Chelsea a lépe připravit své tělo na změnu, která ho čekala,“ tvrdí.

„V Barceloně by měl na hřišti více svobody a míč mnohem častěji u nohou. Tam by se stal nejlepším fotbalistou na světě," prohlásil Bico na adresu svého někdejšího hvězdného klienta a dodal, že Hazardovi by prospěl i tvrdší přístup.

„Je mu 30 let a měli bychom se o něm přestat bavit, jako by mu bylo dvanáct. Musí se postavit čelem ke svým povinnostem. Když Mbappé nehraje dobře, tak si ho Deschamps vezme bokem a vše mu vysvětlí."

Když lidé mluví o Edenovi, mám pocit, jako bychom poslouchali jen sladké řeči. Není v takovém stavu jako dříve a je třeba mu to říci. Nikdo ho nepozná lépe než já a ti, kteří z něj získali maximum,” nechal se slyšet Bico.

Gabriela Průšová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

kdyby zůstal v CFC, mohl se stát legendou a možná i držitelem Zlatého míče. teď už nebude ani jedno.....a kecy, že real vyžaduje nasazení, výkon atp. jsou úplně mimo. včera jsme to mohli vidět a je škoda, že to neskončilo 6:1 třeba..

ovmartin23

real bez ronalda je poloviční. kdyby tam nebyl ronaldo na vrcholu, tak vyhrajou maximálně 1x LM. před galacticos měli často problémy. v 90. letech, když byl Raúl junior a vládli Zamorano nebo Hierro nebo Laudrup, tak z nich strach nešel. LM vyhráli celkem omylem v 98 golem Mijatoviče, ale před tím? vzpomene si někdo? před rokem 98 to bylo naposled v roce 1966 (1981 prohra ve finále), takže v 70. a 80. letech z realu strach příliš nešel. jestli nekupí Mbappého nebo podobně, nemusí vyhrát 10 let

ovmartin23
COKO - 06.05. Odpovědět

Ještě že tak. Od začátku jsem tvrdil, že do La Ligy se nehodí.

COKO

vidiet ho v tyme s messim by podla mna bola super kombinacia ale je fakt ze to spanielsko mu nesedi v PL a chelsea mal vsetko bol najlepsi hrac ligy ale hold bol to jeho sen a zatial mu to teda nevychadza

martyy_98
Reklama
Reklama
Nejnovější články