Zpět na » Primera Division » Nechápu, proč nehrávám pravidelně, stěžuje si záložník Barcelony Pjanić

Primera Division - Nechápu, proč nehrávám pravidelně, stěžuje si záložník Barcelony Pjanić

Nechápu, proč nehrávám pravidelně, stěžuje si záložník Barcelony Pjanić © Marca - Dokáže ještě Pjanić restartovat svou kariéru na Pyrenejském poloostrově?

1

Líbilo se

24.04. - Do katalánské metropole přicházel s velkou pompou, ale očekávání naplnil jen stěží. Po výměně s Arthurem, který zamířil opačným směrem do Juvetnusu Turín, spíše jen paběrkuje na hraně základní sestavy a lavičky trenéra Ronalda Koemana. Navíc mu údajně nebylo od nizozemského trenéra vysvětleno, proč nedostává na hřišti kýžený prostor.

Za více než půlroční působení na Camp Nou odehrál 31letý střední záložník jen přibližně 1200 soutěžních minut, z nichž značnou část nasbíral pouze v roli využitého náhradníka. Gól ani asistenci si nepřipsal a některé zápasy tráví dokonce jen na tribuně.

„Abych byl upřímný, tak nerozumím odůvodnění této situace. Chci hrát víc, vím, že můžu týmu hodně pomoci," svěřil se pro italský deník La Gazzetta dello Sport. „Když mě trenér povolal, vždy jsem byl připraven."

„Nevedl jsem si špatně. Odehrál jsem některé dobré zápasy. Kvalitně trénuju, jsem připravený. Nejsem spokojen a ani nemohu být spokojen. Během své kariéry jsem nikdy nepřijmul fakt, že nehraji, a nebudu to dělat ani tady."

Rozhovor byl ještě k tomu pořízen před vítězným finále Copa del Rey, pro které Koeman vynechal bosenského středopolaře kompletně ze sestavy, čímž si bývalého hráče Lyonu či AS Řím jistě nezískal zpátky na svou stranu. Dokáže se on ale přes to přese všechno vzepřít nepřízni osudu?

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, en.as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 25.04. Odpovědět

Už tehdy to nedávalo smysl ...
Teď se píše o zájmu United, ale doufám, že to je jen novinářská kachna. My nechceme odpadlíky ...
Smajlík 7

Kuzma

Protože všichni ostatní záložníci co hrajou pravidelně jsou o parník lepší, jak on. Jeho příchod posloužil pouze na "zlepšení" účetnictví Barcy. -> Bartolomeu.

Messi777
Reklama
Reklama
Nejnovější články