Zpět na » Primera Division » Zůstane v Barceloně? Dembélé promluvil o své budoucnosti

Primera Division - Zůstane v Barceloně? Dembélé promluvil o své budoucnosti

Zůstane v Barceloně? Dembélé promluvil o své budoucnosti © as.com - Ousmane Dembélé

1

Líbilo se

16.04. - O budoucnosti francouzského křídelníka, který dlouho zůstával v katalánské metropoli za očekáváním, se napsalo v posledních měsících mnoho. Stále teprve 23letý hráč nyní poskytl rozhovor pro beINSports, ve kterém dostal otázku týkající se jeho setrvání na Camp Nou.

Moje budoucnost? Pořád mám platnou smlouvu, ještě jeden rok. Jsem šťastný, cítím se dobře. O prodloužení smlouvy zatím žádná jednání neproběhla, prozradil.

Do klubu přišel nový prezident, kterého ještě dobře neznám, ale s hráči vychází velmi dobře," dodal odchovanec Rennes.

Francouzský reprezentant přišel do Barcelony v roce 2017 z Borussie Dortmund za rekordních 105 milionů eur, kvůli řadě zranění však dosud nenaplnil svůj velký potenciál a často se mluví o jeho odchodu.

Vždycky se usmívám, i po zraněních. Řekl jsem si, že takový je život. Klade nám překážky, které musíme překonat díky naší práci."

Nemám problémy s nezdravým životním stylem. Zranění z toho nevyplynula. Nikdo nehraje v Barceloně čtyři roky, pokud vede špatnou životosprávu. Kdysi jsem měl rád kebab, ale jedl jsem je jen tehdy, když jsem se vrátil do rodného Évreux."

Aktuální odhadovaná tržní cena křídelníka je 50 milionů eur. O služby Dembélého už v minulosti údajně projevil zájem Juventus a Manchester United.

Trenér Barcelony Ronald Koeman však prohlásil, že chce, aby Ousmane Dembélé zůstal v klubu.

Rozhodně chci, aby v Barceloně zůstal. Je pro nás důležitým hráčem. Klíčové je, aby byl v dobrém fyzickém stavu a mohl odehrát více zápasů za sebou," prohlásil Koeman.

Gabriela Průšová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články