Zpět na » Primera Division » Jamesův odchod do Itálie na mrtvém bodě. Objevil se ale nový zájemce a přestup by to byl pikantní

Primera Division - Jamesův odchod do Itálie na mrtvém bodě. Objevil se ale nový zájemce a přestup by to byl pikantní

Jamesův odchod do Itálie na mrtvém bodě. Objevil se ale nový zájemce a přestup by to byl pikantní © 90min.com - James Rodríguez

3

Líbilo se

27.06. - Situace kolem záložníka Realu Madrid Jamese Rodrígueze čeká na své rozluštění. Další kroky ve fotbalové kariéře ofenzivního Kolumbijce měly směřovat s největší pravděpodobností na Apeninský poloostrov, jenže jednání s Neapolí, která projevovala největší zájem, zatím uvízlo na mrtvém bodě. Jenže nyní vstoupil do hry nový nápadník.

Není příliš pravděpodobné, aby kolumbijský záložník James Rodríguez znovu navázal na své předchozí období v Realu Madrid a oblékal bílý dres v příští sezóně.

Na Santiagu Bernabéu sice má ještě dva roky platnou smlouvu, ale zdá se, že po dvou sezónách strávených na hostování v Bayernu pro něj místo v kádru Bílého baletu není. Hlavně je u kormidla Zinedine Zidane, který se s nejlepším střelcem MS 2014 rozhodně nemusí.

Řešením je proto odchod z klubu a spekulovalo se o tom, že to měla být hlavně Neapol a její trenér Carlo Ancelotti, která projevovala největší zájem. Jenže Madrid si cenu hráče stanovil na 40-50 milionů eur a Italové takovou sumu zatím nehodlají akceptovat. Navrhují spíše počáteční hostování a platbu za rok. Objevila se také varianta zaplatit 10 milionů letos a zbytek až po další sezóně.

Jenže Real po mega nákupech potřebuje peníze teď hned. A v tomto ohledu by mu mohlo znovu pomoci konkurenční Atlético Madrid. Už před pár dny za 40 milionů eur získalo Marcose Llorenteho a nyní by podle rozhlasové stanice Cadena SER mohl nepříliš frekventovanou stezkou mezi oběma kluby projít další hráč.

Jamesovi by se rozhodně zamlouvalo zůstat v hlavním městě Španělska a vyhnout se dalšímu stěhování, případná posila se líbí i trenéru Simeonovi.

Podle zmíněného zdroje ale v uskutečnění transakce překáží jedna podmínka. Atlético by se potřebovalo nejprve zbavit dvou hráčů - Correy a Vitola a pak teprve případně přistoupit k operaci James.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 28.06. Odpovědět

Četl jsem i o zájmu United ...

Kuzma

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulvacock

Mám takovej pocit, že si tím chce udělat Peréz dobrý oko u Atlétů, aby mu za pár let prodali Félixe

sonnyblack

na druhou stranu pokud se tam vsici chyti udela si z atletu zas slusnou konkurenci :)

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články