Zpět na » Primera Division » Real Madrid oznámil cenu, za kterou prodá Jamese Rodrígueze

Primera Division - Real Madrid oznámil cenu, za kterou prodá Jamese Rodrígueze

Real Madrid oznámil cenu, za kterou prodá Jamese Rodrígueze © FotbalPortal.cz - James Rodríguez

1

Líbilo se

19.07. - V Realu Madrid nemá místo. Nepočítá se s tím, že by James Rodríguez zahájil druhé období v Bílém baletu. Jenže pořád je jeho hráčem a vedení klubu se ho musí před startem nové sezóny zbavit. Zájem o něj je, ovšem zatím všechno vázne na přestupové částce.

V roce 2014 ho Real kupoval jako nejlepšího střelce MS v Brazílii. Za 80 milionů eur. Teď, po pěti letech, z nichž dva roky strávil na hostování v Bayernu, chce za hráče o něco méně. Ale vzhledem k tomu, jak šla křivka jeho výkonnosti směrem dolů, ne zas tak o tolik.

V angličtině se pro označení takového hráče najde jedno slovo "flop". Česky snad propadák. James se v Realu nedokázal prosadit, postupně se redukovalo jeho herní vytížení, navíc přibyly neshody s trenérem Zidanem a vedení se proto rozhodlo hráče poslat na konci léta 2017 do světa.

Jenže zájemci nebyli ochotni naplnit finanční požadavky Blancos a ti nakonec byli rádi, že ho vzal Bayern aspoň na hostování. Nyní je situace obdobná. O kolumbijského fotbalistu, který nemá v Realu místo, je zájem. Ale nikdo není ochoten jít tak vysoko.

Atlético Madrid prohlásilo jako top částku, kterou hodlá investovat, 40 milionů eur. Neapol, která by ho rovněž chtěla, by nejraději Jamese získala zadarmo. Jen na hostování. A prostřednictvím svého prezidenta dokonce rozhořčeně prohlašovala, jak je možné, že Bayern mohl hráče mít za 42 milionů eur (tolik činila přestupová opce) a po nich se chce víc.

Ano, víc. Real totiž podle expertů v rozhlasové stanici Cadena SER stanovil na Jamese pevnou cenu. 50 milionů eur. Zaplaťte, nebo nechte být. Toto je aktuální motto direktivy merengues. Dokonce jsou prý smířeni s tím, že James nakonec v kádru zůstane.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ongori - 23.07. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

ongori

Tak 50 za něj asi Real neuvidí reálná hodnota je max. 30/35 mega a ještě budou rádi.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články