Zpět na » Primera Division » James už si vybral, chce jít za bývalým trenérem

Primera Division - James už si vybral, chce jít za bývalým trenérem

James už si vybral, chce jít za bývalým trenérem © dailymail.co.uk - James Rodríguez

3

Líbilo se

12.06. - Budoucnost kolumbijského záložníka Jamese Rodrígueze se začíná pomalu vyjasňovat. Jisté jsou zatím dvě věci. V Bayernu se rozloučil a dál tu hrát nebude. Ale nezůstane ani v Realu Madrid, jehož je hráčem. Spekuluje se tedy, do kterého klubu přestoupí. James už si vybral, ale asi to nepůjde vše jednoduše.

James Rodríguez má na Santiago Bernabéu smlouvu až do roku 2021. Jenže je nad slunce jasné, že za madridský klub už si nezahraje ani minutu. Zinedine Zidane byl totiž hlavním iniciátorem jeho odchodu z klubu a nyní, když se James vrátil z dvouletého hostování v Bayernu, je na střídačce ke smůle kolumbijského fotbalisty znovu.

Bayern měl sice volbu uplatnit opci ve výši 42 milionů eur, jenže poté, co Kolumbijcovy výkony nebyly nijak oslnivé, se rozhodl vrátit Jamese zpět do Španělska.

Realu tak vzniká nepříjemná povinnost umístit hráče, s nímž nepočítá. A samozřejmě za něj získat odpovídající náhradu. Ta se údajně rovná částce, kterou měl Bayern v opci.

Koneckonců James už si své další působiště i vybral. Rád by se shledal se svým bývalým koučem, který na něj v Bílém baletu docela sázel a působil pod ním také v bavorském klubu. S Carlem Ancelottim, který momentálně koučuje Neapol. Jenže potíž je v tom, že Italové zatím nechtějí platit sumu vyšší než 30 milionů eur.

A další překážkou bude bezesporu hráčův kontrakt. Ten mu totiž každoročně zaručuje 6 milionů eur a takovou sumu si v Neapoli asi nebudou moci dovolit.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nitibar - 14.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

nitibar
Kuzma - 12.06. Odpovědět

Já bych ho zkusil v United. Smajlík 7

Kuzma
Cornero - 12.06. Odpovědět

to hraje fakt tak mizerne ze za nej nedaj 30m? To dnes kdekdo dava za 18lety nuzaky kteri jeste nic neredvedli

Cornero

Tam by to mohlo klapnout.

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články