Zpět na » Primera Division » Real Madrid se po dvou letech znovu zajímá o hvězdu šampionátu jedenadvacítek

Primera Division - Real Madrid se po dvou letech znovu zajímá o hvězdu šampionátu jedenadvacítek

Real Madrid se po dvou letech znovu zajímá o hvězdu šampionátu jedenadvacítek © elespanol.com - Fabián Ruiz

0

Líbilo se

26.06. - Závěrečný turnaj EURO reprezentačních celků do 21 let je pro Real Madrid evidentně velkou inspirací při posilování svého kádru. Jsou to totiž dva roky, co koupila z Betisu Sevilla tehdy nejlepšího hráče turnaje Daniho Ceballose a nyní Bílý balet upoutal další hráč, který se na právě probíhajícím mistrovství Evropy této kategorie prezentuje výbornými výkony.

Na italském území právě vrcholí EURO reprezentačních výběrů hráčů do jedenadvaceti let. Výkladní skříň pro mladé talenty, kteří na sebe mohou upozornit a získat své první velké angažmá. Jiní, kteří už například mají tu čest hájit barvy některého z předních klubů, na sebe zase mohou přitáhnout pozornost těch úplně top klubů.

To je případ i španělského záložníka Fabiana Ruize z Neapole. Ten totiž v dresu Španělska září a celek z Pyrenejského poloostrova stojí a padá s jeho výkony. To bylo markantní ve chvíli, kdy musel středopolař Neapole střídat v průběhu zápasu s Itálií za nerozhodného stavu 1:1 (nakonec prohra 1:3) a chyběl v zápase s Belgií, který sice mladá La Rojita vyhrála 2:1, ale herně to nebylo vůbec ono. Po uzdravení z drobného zdravotního neduhu mohl Fabián naskočit do rozhodujícího zápasu o první místo s Poláky, které Španělé potřebovali vyhrát o tři góly. I díky jeho gólu a velké aktivitě nakonec zápas skončil 5:0.

Na mladého záložníka jdou jenom slova chvály. Neapol ho loni zaplacením klauzule vykoupila z Betisu Sevilla za 30 milionů eur a kolem hráče, který už debutoval nedávno i za reprezentační áčko, se vyrojilo hned několik zájemců. Chybět nemůže Barcelona, ale mnohem větší chuť a odhodlání získat ho má Real Madrid.

Jenže Neapol hráče pochopitelně prohlašuje za neprodejného. Experti nicméně odhadují, že by hráč, který zastane všechny pozice ve středu pole, mohl odejít za 70 až 80 milionů eur. Navíc cena by mohla jít ještě dolů s ohledem na to, že italský klub má velký zájem o Jamese, jehož si Real cení na 40-50 milionů eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
deodero - 27.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

deodero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články