Zpět na » Primera Division » Zoufalý Isco po hattricku Argentině: Nevím, jak si mám získat u Zidaneho důvěru, kterou cítím v reprezentaci

Zoufalý Isco po hattricku Argentině: Nevím, jak si mám získat u Zidaneho důvěru, kterou cítím v reprezentaci

Zoufalý Isco po hattricku Argentině: Nevím, jak si mám získat u Zidaneho důvěru, kterou cítím v reprezentaci © dailymail.co.uk - Isco

1

Líbilo se

28.03. - V Realu Madrid důvěru necítí, v reprezentaci pod dohledem kouče Lopeteguiho naopak předvádí jedno skvostné představení za druhým. Například včera, kdy Španělé rozdrtili Argentinu 6:1 a on sám se trefil hned třikrát. „Fakt nevím, jak mám získat Zidaneho důvěru,“ zklamaně hlesl záložník Bílého baletu.

Spekuluje se o jeho letním odchodu pryč z Realu. Jeho přítomnost v základní sestavě Blancos totiž není pro trenéra Zidaneho prioritní. Přednost před ním dostávají jiní hráči a Isco musí čekat, kdy na něj zbyde místo.

V reprezentaci je to ale jiná. Pod trenérem Julenem Lopeteguim pokaždé rozkvete do nebývalé krásy a fotbalem se vyloženě baví. „Zápasy s národním týmem mi dávají život. Tady mám důvěru kouče,“ vysvětlil možná hlavní důvod španělský středopolař.

Momentka ze včerejšího utkání Španělsko - Argentina 6:1 (zdroj: dailymail.co.uk)

Důkazem je výborný duel, který odehrál v pátek v Düsseldorfu, kde Španělé remizovali s úřadujícími mistry světa 1:1 a rovněž včerejší souboj se stříbrným celkem z posledního šampionátu - Argentinou. Té Isco v Madridu na stadionu Wanda Metropolitano nasázel tři kusy. Úplně poprvé v dresu národního týmu.

„V Madridu necítím důvěru, kterou hráč potřebuje. Chci ukázat, že jsem dobrý hráč. Lopetegui mi ji dává tím, kolik minut na hřišti mi dopřává. Možná jsem pro Real problémem. Nevím, jak si získat důvěru i u Zidaneho,“ zklamaně prohlásil po zápase.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, dailymail.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články