Zpět na » Evropská liga » José Mourinho: Kdybych řekl o loňském finále, co si myslím, dostal bych trest na 10 zápasů

José Mourinho: Kdybych řekl o loňském finále, co si myslím, dostal bych trest na 10 zápasů

José Mourinho: Kdybych řekl o loňském finále, co si myslím, dostal bych trest na 10 zápasů © iconsport.photo - Anthonyho Taylora José Mourinho moc v lásce nemá

0

Líbilo se

06.09. - Loňské finále Evropské ligy hodně poznamenala rozhodnutí rozhodčího Taylora, proti kterým se hodně aktivně vyhrazoval i trenér poraženého týmu, kterým byl AS Řím a tedy José Mourinho. Nyní o onom finále promluvil opět. Jeho slova, že pokud by řekl, co si o Taylorovi reálně myslí, dostal by trest minimálně na 10 utkání, jsou hodně výmluvná a ukazují, jak to portugalského kouče stále trápí.

Josému Mourinhovi AS Řím skutečně přirostl k srdci. Italský celek si naopak na služby legendárního portugalského manažera taktéž nemůže stěžovat a vděčí mu i za první evropskou trofej klubové historie. Vloni mohla přijít druhá, když AS Řím potkala Sevilla. Po penaltovém rozstřelu ale díky proměněnému pokusu Gonzála Montiela slavil klub z Andalusie a Mourinho nemohl přijít na jméno rozhodčímu Anthonymu Taylorovi, a za snahu si to s ním vyříkat dostal trest na 4 zápasy. Po zápase byl hodně agresivní, dokonce nechtěl svou stříbrnou medaili, kterou dal náhodnému návštěvníkovi. Co řekl po několika měsících o onom zápase?

„Když jsem vyhrál Evropskou ligu s Manchesterem United, byl to pro mě takový normální pocit. Kdybych ale mluvil o tom, co si myslím o zápase mezi AS Řím a Sevillou a o rozhodčím, to bych dostal trest hned na 10 zápasů. O rok později, když jsme vyhráli Konferenční ligu nad Feyenoordem, to byla nádhera. Nebrečím po prohrách, ale po výhrách. Když jsme porazili Leicester, bylo to hodně podobné," řekl José Mourinho o svém působení v Evropě na lavičce AS Řím.

José Mourinho

David Suchý / goal.com

Nejnovější články