Zpět na » Evropská liga » RB Lipsko pravděpodobně postoupí do další fáze EL bez boje

Evropská liga - RB Lipsko pravděpodobně postoupí do další fáze EL bez boje

RB Lipsko pravděpodobně postoupí do další fáze EL bez boje © skysports.com - Lipsko slaví historický postup do semifinále Ligy mistrů

0

Líbilo se

28.02. - Další a další sankce dopadají na sportovní kluby, celky i širokou veřejnost v Ruské federaci. Posledním z mnoha opatření je vyloučení Spartaku Moskva z Evropské ligy. Pro RB Lipsko by to znamenalo, že do další fáze postoupí bez boje.

Německý deník Bild přišel se zprávou, že se UEFA rozhoduje, zda úplně nevyloučit Spartak Moskva z Evropské ligy. Pro bundesligové RB Lipsko by to znamenalo přímý postup do čtvrtfinále bez boje. Utkání mezi Lipskem a moskevským Spartakem bylo plánováno na 10. a 17.3., válečný konflikt ale zasáhl do plánů a dřívější rozhodnutí o tom, že ruské sportovní kluby a federace budou hrát svá utkání na neutrální půdě, se v tomto případě pravděpodobně ještě změní a Spartak bude ze soutěže zcela vyloučen.

RB Lipsko, které si v playoff poradilo s Realem Sociedad, by tak mělo postoupit přímo do čtvrtfinále na programu 7. a 14. dubna. Již dříve Spartak avizoval, že by svá domácí utkání hráli v Jerevanu nebo Baku, nyní se ale zdá, že náhradní útočiště hledat nemusí. Vedení německého bundesligového klubu potvrdilo, že je s Uefou v každodenním kontaktu a očekává oficiální potvrzení nejpozději dnes.

Andrea Suttnerová / bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články