Zpět na » Evropská liga » Ole Gunnar Solskjaer naštval fanoušky AS Řím. Nebylo to myšleno jako neúcta, omlouval se za komentáře

Ole Gunnar Solskjaer naštval fanoušky AS Řím. Nebylo to myšleno jako neúcta, omlouval se za komentáře

Ole Gunnar Solskjaer naštval fanoušky AS Řím. Nebylo to myšleno jako neúcta, omlouval se za komentáře © skysports.com, fotbalportal.cz - Zklamaný Ole Gunnar Solskjaer

6

Líbilo se

28.04. - Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer se omluvil fanouškům AS Řím za své komentáře o klubu s tím, že nebyly zamýšleny jako neuctivé. Solskjaerovy komentáře po vítězství United nad Granadou, které jim zajistilo postup do semifinále Evropské ligy, přiměly příznivce Říma vylepit plakáty před tréninkovým hřištěm.

Krátce po vítězství a postupu United přes Granadu byl Solskjaer dotázán na to, co si myslí o soupeři svého týmu v semifinále Evropské Ligy, přičemž na adresu AS Řím odvětil, že “je nezná” a “neviděl je hrát”.

Tyto komentáře se však rozhodně nesetkaly s pochopením fanoušků AS Řím, kteří reagovali vylepením plakátů se vzkazem “Ujišťujeme se, že si nás pamatuje,” před tréninkové hřiště.

Solskjaer se před čtvrteční vzájemnou konfrontací s AS Řím snažil situaci zlehčovat a přiznal, že klub zná a je pyšný, že má ve své sbírce dres dvou legend italského velkoklubu.

Na otázku ohledně jeho komentářů, Solskjaer odpověděl: „Samozřejmě, že jsem je sledoval, ale neanalyzoval jsem je a neviděl jsem je do hloubky.”

„Je to fantastický klub s velkou historií. Doma mám dva dresy Francesca Tottiho a Daniele De Rossiho, kterých si hodně cením.”

„Když tu Chris Smalling v minulé sezóně hostoval, sledovali jsme je. Od chvíle, co jsme se dozvěděli, že proti nim budeme hrát v semifinále, jsme je pečlivě analyzovali a věříme, že jsme připraveni.”

„Nebylo to míněno jako neúcta a myslím si, že to všichni ví. Mám k nim velký respekt,” dodal Solskjaer.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články