Zpět na » Evropská liga » Kuriozity z Evropské ligy: Nahý fanoušek na hrací ploše i hozený míč od podavače míčů na hráče AS Řím

Kuriozity z Evropské ligy: Nahý fanoušek na hrací ploše i hozený míč od podavače míčů na hráče AS Řím

Kuriozity z Evropské ligy: Nahý fanoušek na hrací ploše i hozený míč od podavače míčů na hráče AS Řím © thesun.co.uk - Nahý fanoušek na utkání Evropské ligy

2

Líbilo se

09.04. - VIDEO Play off Evropské ligy je pro hráče srdcovou záležitostí a v zápasech se snaží předvést maximum z fotbalových dovedností, aby se svým týmem postoupili až do samotného finále. V dnešní nelehké době to mají o to složitější, protože je při domácích zápasech nepodporují jejich fanoušci.

Přesto si jeden fanoušek našel cestu přes zamknuté brány stadionu a úplně nahý v 6. minutě utkání mezi Granadou a Manchesterem United zpříjemni televizním divákům právě sledovaný duel. Co k tomu říci?

Na první dojem to působí úsměvně, ale ukazuje to neschopnost pořadatelů a ochranky. Kdyby to nebyl obyčejný fanoušek, který se chtěl pouze zviditelnit a jednalo se třeba o sebevražedného atentátníka, tak mohl být veliký problém končící katastrofou.

To se naštěstí nestalo a v tak složité době se fanoušci měli aspoň čemu zasmát. Bohužel smát se nebude pachatel tohoto vtipu, protože až mu od policie dojde účet na uhrazení částky, tak se bude hodně divit.


Další moment je z utkání mezi Ajaxem a AS Řím, kde roli nespokojeného fanouška vzal na svá bedra podavač míčů. V době, kdy se blížil konec utkání a domácí tým prohrával 1:2, tak hostujícímu hráči hodil tzv „ballboy“ míč tvrdě do obličeje, aby Riccardo Calafiori pochopil, že na zdržování není čas.

V top evropských soutěžích by se tohle dít nemělo, ale když hráč úmyslně zdržuje, tak co s ním. Podivuhodné je, že tento osmnáctiletý italský fotbalista dostal za zdržování žlutou kartu. Názorná ukázka toho, že život není fér.

Samotný hráč se k incidentu vyjádřil slovy: „Vidět soupeře, jak se snaží úmyslně zdržovat a natahovat čas by mě taky naštvalo, ale totéž bych neudělal, nicméně to respektuji a je to v pořádku.“

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články