Zpět na » Ostatní » Ronaldova puma. Takhle to dopadne, když CR7 místo branky trefí kameramana

Ronaldova puma. Takhle to dopadne, když CR7 místo branky trefí kameramana

Ronaldova puma. Takhle to dopadne, když CR7 místo branky trefí kameramana © twitter.com - takhle dopadnete, pokud vás trefí míč od CR7

4

Líbilo se

17.09. - VIDEO V sobotu večer se Ronaldův tým Al Nassr utkal na stadionu krále Abdulláha s Al Raedem. Cristiano Ronaldo málem knokautoval kameramana svým volným kopem během střetnutí Al Nassr v Saúdské profesionální lize.

Během zápasu se na videu natočeném z hlediště objevil Ronaldův pokus o volný kop, který proletěl kolem branky a zasáhl kameramana do hlavy. Záběry si můžete prohlédnout níže.

Přestože byl kameraman zasažen jedovatým Ronaldovým úderem, zůstal co nejprofesionálnější - držel se kamery a zároveň se snažil zůstat na nohou. Díky vítězství nad Al Raedem se Al Nassr posunul na šesté místo v tabulce Saúdské profesionální ligy. Al Nassr zatím nasbíral 12 bodů z prvních šesti ligových zápasů.

Tento týden se objevila zpráva, že Ronaldo hodlá žalovat svůj bývalý klub Juventus kvůli nevyplaceným mzdám. Podle italského deníku La Gazzetta dello Sport se pětinásobný držitel Zlatého míče snaží získat 19,9 milionu eur, které mu giganti Serie A slíbili, když souhlasil s odkladem výplaty kvůli pandemii COVID.

Předpokládá se, že Ronaldo se rozhodl zahájit právní kroky proti Juventusu poté, co si vyžádal příslušné dokumenty od turínského státního zastupitelství. Kromě Ronalda se chystá klub žalovat i další bývalý hráč Juventusu. Obránce Leonard Bonucci se chystá zahájit právní kroky proti klubu kvůli tréninkovým podmínkám.

Jeho právníci prý přistoupí k právní žalobě, která spočívá v žádosti o náhradu škody kvůli údajně nedostatečným podmínkám pro trénink a přípravu, které měl Bonucci k dispozici.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články