Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Davies do Realu a Palhinhův vysněný přestup do Bayernu

Přestupové spekulace: Davies do Realu a Palhinhův vysněný přestup do Bayernu

Přestupové spekulace: Davies do Realu a Palhinhův vysněný přestup do Bayernu © iconsport.photo - Alphonso Davies uplatňuje svoji největší přednost: rychlost

0

Líbilo se

12.09. - BULVÁRNÍK Nedávno skončilo přestupové období. I přesto jsou spekulace o přesunech hráčů stále v kurzu, například nedotažené přestupy, dlouho vysnění hráči nebo volní hráči. Vychutnejte si dnešní přestupové spekulace, kde budeme řešit 4 hráče a jejich možné přestupy: Alphonso Davies, Evan Ferguson, Joao Palhinha a Lloyd Kelly. Připraveni?

Alphonso Davies jako jedna z priorit Realu Madrid

Jeden z nejlepších wingbacků na světě. Nejrychlejší hráč, co běhá po hřišti. Ten, který zvláadl zničit celou defenzivu Barcelony. To všechno je Alphonso Davies, 22letý hráč Bayernu Mnichov a hrdý Kanaďan. Jeho klub by se však mohl od příští sezóny změnit, zájem o něj totiž má jeden z největších fotbalových klubů Real Madrid. Jeden z taháků je ten, že mu končí smlouva v roce 2025 a Bayern ho nebude chtít pustit zadarmo. Pokud by to s Daviesem nevyšlo, nabízí se jako alternativa Ian Maatsen, 21letý odchovanec Chelsea. (zdroj: dailymail.co.uk)

Všichni chtějí Evana Fergusona

Manchester United, Manchester City, Tottenham a možná další giganti se utkají v boji o jednoho z nejzářivějších ofenzivních talentů původem z Britských ostrovů, 18letého Evana Fergusona z Brightonu. Nejlépe na tom vypadají Red Devils, kterému podle ostrovních médií Evan Ferguson fandí. Oproti tomu v modré části Manchesteru by mohl hrát vedle Haalanda, vyhrávat tituly a vydělávat spoustu peněz. Tottenham zato má peníze z prodeje Harryho Kanea, které by však nestačili. Podle všeho by mělo jít o nejlepší business Brightonu, pokud by někdo byl schopný vyložit požadovaných 150 milionů liber. (zdroj: footballtransfers.com, caughtoffside.com)

Palhinha a Bayern: příběh pokračuje

Joao Palhinha byl zdrcen potom co zjistil, že nepřestoupí do jednoho z nejlepších klubů a bude muset pokračovat minimálně další půlrok ve Fulhamu. Déle ale už asi čekat nebude, protože má hodně zájemců, z toho 2 hlavní: Bayern Mnichov a Manchester United. Druhý jmenovaný není v dobré pozici, neboť už mají 2 skvělé defenzivní záložníky (Sofyan Amrabat a Casemiro) a nezvládli by to z hlediska finančních pravidel (FFP). Zato Bayern by si ho mohl dovolit a Tuchel by dostal svou defenzivní šestku o které tak toužil. Cenovka za portugalského záložníka by se měla pohybovat kolem 90 milionů liber. (zdroj: football-talk.co.uk)

Tottenham a Liverpool mají zájem o Lloyda Kellyho

O tomto jméně jste možná ještě neslyšeli ale skauti největších anglických klubů ho už dlouho doporučují: 24letý versatilní obránce Bournemouthu Lloyd Kelly. V dresu Cherries září už delší dobu, v létě ho nejvíc chtěl Tottenham a teď by mohl ještě zlevnit. Končí mu smlouva příští léto a Kelly nechce novou podepsat. Díky tomu je nastavena „nouzová“ cenovka 20 milionů liber, ale v případě ještě větší nouze by neváhali přijmout i nižší cenu. Liverpool by ho také potřeboval, levonohý stoper je něco, co sháněli už v létě. 20 milionů za takhle kvalitního 178 centimetrů vysokého obránce. (zdroj: football-talk.co.uk)

David Janák / dailymail.co.uk, footballtransfers.com, caughtoffside.com, football-talk.co.uk

Nejnovější články