Zpět na » Ostatní » Mario Balotelli poslal vzkaz Robertu Mancinimu po stížnostech na nedostatek reprezentačních útočníků

Mario Balotelli poslal vzkaz Robertu Mancinimu po stížnostech na nedostatek reprezentačních útočníků

Mario Balotelli poslal vzkaz Robertu Mancinimu po stížnostech na nedostatek reprezentačních útočníků © twitter.com -

0

Líbilo se

26.03. - Mario Balotelli se ohradil proti stížnostem šéfa Itálie Roberta Manciniho na nedostatek volných útočníků a zdůraznil, že v Itálii jsou útočníci a jsou fit. Balotelli se na Instagramu vyjádřil poté, co si Mancini před čtvrtečním kvalifikačním zápasem o postup na mistrovství Evropy s Anglií stěžoval na nedostatek útočníků.

Zranění pravidelné devítky Cira Immobileho ponechalo 58letému trenérovi omezené možnosti, koho postavit do čela útoku repezentačního týmu Azzurri. "Ve čtvrtfinále Ligy mistrů máme tři týmy, ale ze tří týmů je sedm nebo maximálně osm Italů. Taková je realita a to je smutné."

Balotelli - který vyhrál Premier League pod vedením Roberta Manciniho - se však v sobotu ráno vyjádřil na Instagramu, že v Itálii jsou vhodní útočníci, což zřejmě naznačuje jeho dostupnost pro výběr:

"V Itálii jsou útočníci a jsou fit, věřte mi. Lítost je pocit těch, kteří se pravidelně nepoučí a dostanou se tam, až to všechno skončí. Nebo se tam jednoduše nikdy nedostanou."

Balotelli, který v současné době působí ve švýcarské Super League v týmu FC Sion, dále dodal: "V současné době je to pro mě velká výzva . V letošní sezoně vstřelil pět gólů v 17 vystoupeních ve všech soutěžích, jeho tým se momentálně nachází na 10. místě švýcarské Superligy.

Dvaatřicetiletý fotbalista - který se proslavil dvěma góly proti Německu v semifinále mistrovství Evropy 2012 - nastoupil za Azzurri během své kariéry v 36 zápasech a vstřelil v nich 14 branek. Naposledy byl Balotelli povolán do italské reprezentace v roce 2018, kdy nastoupil v zápase Ligy národů UEFA proti Itálii.

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články